Akademik Personel | 17 Şubat 2019, Pazar

İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

23 Mart 2018
İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Tıp Fakültesi’ne aşağıda belirtilen Bölüm ve Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör ve Doçent kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

 

Fakültesi Bölüm/Program Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Tıp Dâhili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları Doç. Dr. 1 Doçentliğini İç Hastalıkları (Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları) Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İç Hastalıkları Doç. Dr. 2 Doçentliğini İç Hastalıkları (Tıbbi Onkoloji) Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

BENZER HABERLER