Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

İstanbul Aydın Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Yapacak

İstanbul Aydın Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Yapacak
       

İstanbul Aydın Üniversitesi 9 öğretim üyesi alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Fakültesi /
Meslek Yüksekokulu
Bölüm / ProgramAnabilim DalıKadro UnvanıAdetAranan Nitelikler
Diş Hekimliği-EndodontiDoç. Dr.1Doçentliğini Endodonti Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Sağlık BilimleriBeslenme ve DiyetetikBeslenme ve DiyetetikDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Çocuk GelişimiÇocuk GelişimiDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış
olmak.
TıpCerrahi Tıp BilimleriKulak, Burun ve Boğaz HastalıklarıDr. Öğr. Üyesi1Uzmanlığını Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari BilimlerİşletmeYönetim ve OrganizasyonDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını İşletme Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Muhasebe ve FinansmanDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Finansal İktisat Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İşletme (İngilizce)Yönetim ve OrganizasyonDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını İşletme Yönetimi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikMakine Mühendisliği (İngilizce)TermodinamikDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Makine Mühendisliği Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Anadolu BİLİşletme Yönetimi (İngilizce)-Dr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Muhasebe Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Diş Hekimliği, Sağlık Bilimleri, Tıp, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik Fakültelerine ve Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu’na aşağıda belirtilen Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Doç. Dr. ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.

İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

       

Kolay Hobiler