Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

İstanbul Aydın Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

İstanbul Aydın Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!
       

İstanbul Aydın Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

İstanbul Aydın Üniversitesi 10 öğretim üyesi alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Fakültesi/Meslek YüksekokuluBölüm/ProgramAnabilim DalıKadro UnvanıAdetAranan Nitelikler
TıpDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoç. Dr.1Doçentliğini Kardiyoloji Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Cerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumDoç. Dr.2Doçentliğini Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Güzel SanatlarDrama ve OyunculukDrama ve OyunculukDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını İletişim Bilimleri Anabilim Dalında almış olmak, Drama ve Oyunculuk alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen-EdebiyatTarihYeniçağ TarihiDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İletişimReklamcılıkReklamcılıkDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını İletişim Bilimleri Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
EğitimEğitim BilimleriRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkDr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Özel EğitimÖzel Yetenekliler Eğitimi (Özel Eğitim Öğretmenliği)Dr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Engelli Çalışmaları Anabilim Dalında almış olmak, Özel Eğitim alanında çalışmalar yapmış olmak.
Anadolu BİLPazarlama-Dr. Öğr. Üyesi1Doktorasını İşletme Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Yabancı DillerMütercim- Tercümanlık (İngilizce)Mütercim-Tercümanlık (İngilizce)Dr. Öğr. Üyesi1Doktorasını İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Tıp, Güzel Sanatlar, Fen-Edebiyat, İletişim, Eğitim, Fakültelerine, Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu ve Yabancı Diller Yüksekokulu’na aşağıda belirtilen Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Doç. Dr. ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.

İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

       

Kolay Hobiler