Akademik Personel | 25 Eylül 2020, Cuma

İstanbul Arel Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

18 Haziran 2020
İstanbul Arel Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

İstanbul Arel Üniversitesi 18 Haziran 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanda çeşitli kadrolarda Akademik Personel alımı yapacağını duyurdu.

İlanda Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi için 1 Doçent; Moleküler Biyoloji ve Genetik için 1, Adalet için 1 Doktor Öğretim Üyesi; Çocuk Gelişimi için toplam 2 Profesör veya Doçent veya Doktor Öğretim Üyesi alınacağı belirtildi.

Ayrıca Çocuk Gelişimi için 1 ve Anestezi için 1 Öğretim Görevlisi; Mütercim Tercümanlık için 2, Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümü (İngilizce) için 1, Yönetim Bilişim Sistemleri için 1, Havacılık Yönetimi için 1, Bankacılık ve Finans için 2, İşletme (İngilizce) için 1, İşletme (Türkçe) için 1, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık için 2, Moda ve Tekstil Tasarımı için 1, Grafik Tasarımı için 1, Çizgi Film ve Animasyon için 1, Yeni Medya ve İletişim için 1,  Bilgisayar Mühendisliği için 1, Bilgisayar Mühendisliği (İng.) için 1, Elektrik Elektronik Müh. için 1, Elektrik Elektronik Müh. (İng.) için 2, Biyomedikal Mühendisliği için 1, Sosyal Hizmet için 1 Araştırma Görevlisi alınacak.

Son başvuru tarihi 2 Temmuz 2020.

İstanbul Arel Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Detayları

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.