Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

İskenderun Teknik Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

24 Temmuz 2018
İskenderun Teknik Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ve Atamalar; 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.iste.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Fakülte Bölüm Anabilim Dalı Unvanı Derece Adet Açıklama
Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Doçent 1 1 Liman özelleştirmesi ve limanlarda verimlilik konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği Doçent 1 1 Çok katmanlı sınıflandırma modelleri, öğrenme makineleri ve derin öğrenme algoritmaları konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Makine Mühendisliği Makine Mühendisliği Doçent 1 1 Yenilenebilir enerji kaynakları ve akış görüntüleme tekniği konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

 

       

Kolay Hobiler