Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Işık Üniversitesi Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

5 Ağustos 2019
Işık Üniversitesi Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
       

Işık Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’ne 1 doktor öğretim üyesi, Mühendislik Fakültesi’ne 1 doçent ve 1 profesör olmak üzere 3 akademisyen alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FakülteBölümUnvanAdetKoşullar
Mühendislik FakültesiElektrik - Elektronik MühendisliğiProfesör1-Doçentlik derecesini Elektrik-Elektronik Mühendisliği bilim alanında almış olmak.
-Konuşma ve ses işleme, biyoişaret işleme, imge işleme ve doğal dil işleme alanlarında uluslararası bilimsel çalışma ve yayınları bulunmak.
-İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
Mühendislik FakültesiEndüstri MühendisliğiDoçent1-Enerji Piyasaları, politikaları ve verimliliği konularında akademik yayınlar ve projeler yapmış olmak
Fen Edebiyat FakültesiPsikolojiDr. Öğr. Üyesi1-Öğrenme-Bilişsel-Biyo-Deneysel Psikoloji alanında doktora yapmış olmak,
-Nörobilim ve Fizyolojik Psikoloji konularında
eğitim almış ve araştırma yapmış olmak.

 

Işık Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 1 doktor öğretim üyesi, Mühendislik Fakültesi 1 doçent ve 1 profesör alımı ilanı ile ilgili detaylar şu şekilde;

Işık Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nu, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile Üniversitemiz “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” nin ilgili maddeleri uyarınca Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alınacaktır.

İlanda belirtilen Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuru için gerekli belge ve bilgilere Üniversitemizin web sayfası http://www.isikun.edu.tr/akademik-acik-pozisyonlar üzerinden ulaşılabilir.

Başvurular, bu ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde; Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için Üniversitemiz ilgili Akademik Birimine şahsen; Profesör ve Doçent kadrosu için ise Rektörlüğümüze şahsen yapılacaktır.

Başvurular gizli tutulacak olup, belirtilen şartları taşımayan, süresi içerisinde başvurmayan ve internet üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru evraklarının hem hard copy hem de usb ile iletilmesini rica ederiz.

 

       

Kolay Hobiler