İletişim

AKADEMİK PERSONEL EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

BİZE ULAŞIN:
E-posta: akademikpersonel.org@gmail.com

Uyarı

Bu form yalnızca akademikpersonel.org ile ilgili bilgi almak, aktivasyon sorunları, reklam, sponsorluk gibi konular içindir. Lütfen eğitim ile ilgili sorularınızı FORUM‘da ilgili bölümlere sorunuz, form ile gönderileren lisansüstü eğitim, ÖYP, YLSY vb. gibi sorulara cevap verilmeyecektir, ilginiz için teşekkür ederiz.

7 Yorum

  1. Niğde Üniversitesi’nin BİK İlan No: YOK712209 sayılı Öğretim Görevlisi ilanında;
    “(1)Kamu Yönetimi bölümü lisans mezunu olmak. (2)Parlamento Tarihi Alanında yüksek lisans yapmış olmak. (3) Belgelendirmek koşuluyla Yükseköğretim Kurumlarında en az bir dönem ders verme tecrübesine sahip olmak.” denilmektedir.
    Bu koşulları sağlayabilen Türkiye’de kaç kişi var? Bu ilan metni adil midir? Kişiye özel değil midir?

  2. İyi günler,
    Şu anda İslam ekonomisi ve finansı bölümünden yüksek lisans yapıyorum. Ders dönemim bitti. Bu yıl nasipse tezimi yazıp bitireceğim. Doktoramı Arabistan’da yapmak istiyorum ama 31 yaşındayım, evliyim ve 2 çocuğum var, o yüzden burs seçeneği benim için çok önemli. Üniversitelerin sayfalarında bununla alakalı çok bir bilgi bulamadım. Bununla alakalı bilgi edinebileceğim bir kurum var mıdır Türkiye’de? Bursla alakalı bilgilerini ne zaaman yayınlıyor, hangi tarihler arasında başvuruları kabul ediyorlar? Bilgilendirirseniz çok müteşekkir olurum.

  3. Bu ay yani aralık 2015 te son olarak oyp atamasi olacak mı? bu konuyla ilgili çalışmalar var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu