Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 1 öğretim görevlisi alacak.

 

İlanın detayları şu şekilde;

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞR. GÖR. ALIM İLANI

Üniversitemiz GSTMF, Grafik Tasarım Bölümü’ne 2547 S. Kanunun 31. maddesine, Öğr. Üyesi dışındaki öğr. elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak merkezi sınav ile giriş sınavlarına ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelik maddelerine ve Üniversitemizin Akademik Yükseltme ve Atama Esaslarına uygun, tam gün statüde çalışacak Öğr. Gör. alınacaktır.

Adayların ekinde özgeçmiş, diploma, yurtdışı diplomalar için denklik belgesi bulunan dilekçelerini işbu ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde GSTMF Dekanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen belgeleri taşımayan, süresi içerisinde teslim edilmeyen ve posta/kargodaki gecikmeler nedeniyle süresinden sonra iletilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlk başvuru tarihi: 31.05.2019
Son başvuru tarihi: 14.06.2019
Ön değerlendirme tarihi: 20.06.2019 (Sonuçlar [email protected] adresinde yayınlanacaktır.)
Giriş sınav tarihi: 27.06.2019
Sonuç açıklama tarihi: 03.07.2019

FAKÜLTE: Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
BÖLÜM: Grafik Tasarımı Bölümü
AKADEMİK ÜNVANI: Öğretim Görevlisi ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI: 1

ÖZEL KOŞULLAR: Grafik Tasarım veya ilgili alanda Yüksek Lisans derecesi sahibi olmak, Grafik Tasarım alanında Lisans derecesi sahibi olmak, Grafik Tasarım, illustrasyon ve Tipografi alanında mesleki tecrübeye sahip olmak, beş sene mesleki uygulamalı ve kuramsal konularda lisans dersleri verebime tecrübesine sahip olmak, grafik tasarım masaüstü yayıncılık konusunda deneyimli olmak ve gerekli yazılımları etkin biçimde kullanmak, YDS’den en az 80
puan almış olmak veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan muadil bir puan almış olmak. ALES’ten 70 ve üzeri puan almış olmak. (Doktorası/Sanatta Yeterliliği veya önceden öğretim görevlisi olarak çalışma geçmişi olanlar ALES’ten muaftırlar.)

BAŞVURU ADRESİ : İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi 06800, Bilkent Ankara

       

Kolay Hobiler