Akademik Personel | 26 Eylül 2020, Cumartesi

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

1 Haziran 2017
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü Profesör kadrosuna 2547 Sayılı Kanunun 65. Maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliğinin 17. Maddesi uyarınca ve Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltme ve Atama Esaslarını sağlamış olmak koşuluyla Profesör alınacaktır.

Profesör kadrosu tam gün statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, diplomalarını, diplomaların yurtdışından alınmış olması halinde denklik belgesini dilekçelerine ekleyerek iş işbu ilanın yayın tarihinde itibaren 15 gün içinde ilgili Rektörlüğe bizzat başvurmaları gerekmektedir.

Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İlan olunur.

FAKÜLTE                                                      : Mühendislik Fakültesi

BÖLÜM                                                          : Endüstri Mühendisliği

AKADEMİK ÜNVANI                                 : Profesör

ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI      : 1

ÖZEL KOŞULLAR: Endüstri Mühendisliği ya da Yöneylem Araştırma alanında doktora yapmış olmak; Rassal modeller, uygulamalı istatistik, finans matematiği ve büyük veri uygulamaları konularında çalışmaları olmak; Rassal modeller ve uygulamalı istatistik konularında lisans ve yüksek lisans seviyesinde ders verme ve öğrenciler ile birlikte çeşitli araştırmalar yönetme tecrübesine sahip olmak; Araştırmalarını saygın bilimsel dergilerde yayınlamış olmak.

BAŞVURU ADRESİ:

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğü, Bilkent/Ankara

www.bilkent.edu.tr

 

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.