Akademik Personel | 27 Ekim 2020, Salı

Iğdır Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne Yüksek Lisans Öğrencileri Alınacak

22 Ağustos 2019
Iğdır Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne Yüksek Lisans Öğrencileri Alınacak
       

Iğdır Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne yüksek lisans öğrencileri alınacak.

Iğdır Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için yüksek lisans öğrencileri alınacak.

Iğdır Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü yüksek lisans öğrenci alımı ile ilgili detaylar şu şekilde;

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ EK İLAN

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için aşağıda adı verilen Anabilim Dalları için belirtilen kontenjanlarda lisansüstü öğrenci alınacaktır.

Başvurular 22.08.2019 – 05.09.2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuru şekli, genel ve özel başvuru şartları/koşulları, Iğdır Üniversitesi web sayfası ve birimlere ait web sayfalarında duyurular kısmında ilan edilecektir.

1 Iğdır Ölçeğinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Müftülüğü gibi kamu kurumlarıyla yapılan protokoller çerçevesinde açılan kontenjanlardır. Bu kontenjan türüne başvuranlar başvuru evraklarını ELDEN teslim edeceklerdir. Diğer kontenjanlara başvuranlar ise ONLİNE olarak başvuruda bulunacaklardır.

2 Genel ve Özel Şartlar ile tüm ayrıntılı bilgileri; ilan tarihi itibariyle üniversite web sayfasında yayınlanacak olan “LİSANSÜSTÜ BAŞVURU BİLGİ REHBERİNDEN” öğrenebilirsiniz.

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.