Akademik Personel | 29 Eylül 2020, Salı

Iğdır Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

21 Nisan 2020
Iğdır Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

Iğdır Üniversitesi 21 Nisan 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanda çeşitli kadrolarda Akademik Personel alımı yapacağını duyurdu.

İlanda Hidrolik ABD için 1, Biyosistem Mühendisliği ABD için 1, Beslenme ve Diyetetik ABD için 1 ve Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi ABD için 1 Profesör; İktisat Politikası ABD için 1 ve İnşaat Teknolojileri Programı için 1 Doçent; Kontrol ve Kumanda Sistemleri ABD için 1, İslam Hukuku ABD için 1, Makine Programı için 1, Arap Dili ve Belagatı ABD için 1, Laborant ve Veteriner Sağlık Programı için 1, Ebelik ABD için 1, Hemşirelik ABD için toplam 2, Beslenme ve Diyetetik ABD için 1 ve Çocuk Gelişimi ABD için 1 Doktor Öğretim Üyesi alınacağı belirtildi.

Ayrıca Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD için 1, Hemşirelik ABD için 1, Beslenme ve Diyetetik ABD için 1, Adalet Pr. için 1, Eczane Hizmetleri Pr. için 1, İnşaat Teknolojisi Pr. için 1, Ebelik ABD için 1 ve Rektörlük için 1 Öğretim Görevlisi; Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi ABD için 1 ve İslam Mezhepleri Tarihi ABD için 1 Araştırma Görevlisi alınacak.

Son başvuru tarihi 5 Mayıs 2020.

Iğdır Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Detayları

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.