Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Iğdır Üniversitesi 4 Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

24 Nisan 2019
Iğdır Üniversitesi 4 Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Iğdır Üniversitesi birimlerin toplam 4 Öğretim Görevlisi alacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

 

UnvanDALESDilFak/Yüks/MYOBölümABD/PRAçıklama
Öğr. Gör. (Ders verecek)370MuafIğdır Teknik Bilimler MYOTasarımİç Mekân Tasarımıİç mimarlık veya Mimarlık lisans mezunu olmak. Malzeme mühendisliğinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Öğr. Gör. (Ders verecek)3MuafMuafIğdır Teknik Bilimler MYOKimya ve Kimyasal işleme TeknolojileriKozmetik TeknolojisiKimya lisans mezunu olmak.
Lisans sonrası kozmetik alanında 5 yıl tecrübe sahibi olmak.
Öğr. Gör. (Ders verecek)370MuafTuzluca MYOÇocuk Bakımı ve Gençlik HizmetleriÇocuk GelişimiÇocuk gelişimi veya Matematik ve Fen bilimleri eğitimi alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Öğr. Gör. (Ders verecek)3MuafMuafIğdır MYOOtel, Lokanta ve İkram HizmetleriAşçılıkGıda mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

 

İlanın detayları ise şu şekilde :

Üniversitemiz birimlerine, 10.07.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Genel Kadro ve Usulü Hakkında 2 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve 09.11.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi alınacaktır.

İlan detayı üniversitemiz www.igdir.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

 

       

Kolay Hobiler