Akademik İlanlar

Hitit Üniversitesi Akademik Personel Alacak

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları

 

S.NO BİRİM BÖLÜM ABD/PROG. UNVAN DER. AÇIKLAMA
1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RADYOLOJİ PROF. 1 Girişimsel radyoloji ve meme radyolojisi konusunda çalışmaları olmak.
2 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ PROF. 1 Spinal kord hasarı konusunda çalışmaları olmak.
3 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM PROF. 1 Üremeye yardımcı tedavi konusunda çalışmaları olmak.
4 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK PROF. 1 Riemann geometrisi teknikleriyle kontakt kompleks manifoldlar konusunda çalışmaları olmak.
5 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ GÖĞÜS HASTALIKLARI DOÇ. 1 Astım ve interstisyel akciğer hastalıkları konusunda çalışmaları olmak.
6 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ARKEOLOJİ DOÇ. 1 Klasik arkeoloji alanında doçent unvanı almış olup; Ege arkeolojisi, kuramsal arkeoloji, Batı Anadolu tarihi coğrafyası konularında çalışmalara ve arazi tecrübesine sahip olmak.
7 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ARKEOLOJİ YRD. DOÇ. 3 Yerleşim arkeolojisi alanında doktora yapmış olup; Klasik arkeoloji, Hellenistik ve Roma dönemlerinde Karadeniz kültür tarihi ve arkeolojisi konularında çalışmalara ve arazi tecrübesine sahip olmak.
8 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RADYOLOJİ YRD. DOÇ. 3 Girişimsel radyoloji konusunda çalışmaları olmak.
9 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI YRD. DOÇ. 3 Neonatoloji yan dal uzmanı olmak.
10 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE MALİYE TEORİSİ YRD. DOÇ. 3 Maliye Anabilim Dalında doktora yapmış olup; Adalet teorileri, kalkınma ve vergi suçları konularında çalışmalar yapmış olmak.
11 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ YRD. DOÇ. 3 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında doktora yapmış olmak. Örgütsel psikoloji ve çalışma psikolojisi konularında çalışmalar yapmış olmak.
12 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ YRD. DOÇ. 3 Üretim Yönetimi alanında doktora yapmış olup; Üretim teknolojileri ve teknoloji yönetimi konularında çalışmaları bulunmak.
13 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ YRD. DOÇ. 3 Elektrik-Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalında doktora çalışmasını yapmış olmak ve tıbbi görüntü işleme konusunda çalışmalar yapmış olmak.
14 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ YRD. DOÇ. 3 Makine Eğitimi Anabilim Dalında doktora çalışmasını yapmış olmak ve HCCI (Homojen Dolgulu Sıkıştırma ile Ateşlemeli) motorlar alanında çalışmalar yapmış olmak.
15 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ YRD. DOÇ. 5 Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Anabilim Dalında doktora çalışması yapmış olmak ve bilgisayar kontrollü ve mikrodenetleyici tabanlı sistem tasarımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
16 SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK YRD. DOÇ. 3 Fakülte veya Yüksekokulların Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu olup alanında doktora yapmış olmak.
17 SAĞLIK YÜKSEKOKULU SOSYAL HİZMET YRD. DOÇ. 3 Fakülte veya Yüksekokulların Sosyal Hizmet ya da Sosyoloji Bölümü mezunu olup sosyal hizmet alanında doktora yapmış olmak.
18 SAĞLIK YÜKSEKOKULU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON YRD. DOÇ. 4 Fakülte veya Yüksekokulların Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olup alanında doktora yapmış olmak.
19 TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU İNŞAAT YAPI DENETİMİ YRD. DOÇ. 4 İnşaat Mühendisliği Yapı Anabilim Dalında doktora yapmış olmak, yapılarda dolgu duvarların güçlendirilmesi ve yapılarda çelik levha kullanımı konularında çalışmalar yapmış olmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu