Akademik Personel | 29 Eylül 2020, Salı

Hitit Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

26 Kasım 2017
Hitit Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

 

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

 

Unvanı Der. Birimi Bölümü ABD/Prog. Açıklama
Prof. 1 Fen-Edebiyat Fak. Kimya Organik Kimya Kimya bilim alanında doçent unvanı almış olmak, Metotreksat ve Benzeri Bileşikler konularında çalışmalar yapmış olmak.
Prof. 1 İktisadi ve İdari Bilimler Fak. İktisat İktisat Teorisi Makro İktisat alanında doçent unvanı almış olmak, Enflasyon, Büyüme ve İşsizlik konularında çalışmalar yapmış olmak.
Prof. 1 İlahiyat Fak. Temel İslam Bilimleri Tefsir Alanında doçent unvanı almış olmak, Kur’an Kavramları, Belağatı ve yorumları üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
Doç. 1 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimler Göz Hastalıkları Göz Hastalıkları alanında doçent unvanı almış olmak ve Diyabetik Retinopatikonusunda çalışmaları olmak.
Doç. 1 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimler Kadın Hastalıkları ve Doğum Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında doçent unvanı almış olmak, Infertilite ve OverRezervi konusunda çalışmaları olmak.
Doç. 1 Tıp Fak. Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları İç Hastalıkları alanında doçent unvanı almış olmak, Osteoporoz ve GestasyonelDiyabet konusunda çalışmaları olmak.
Doç. 1 Mühendislik Fak. Gıda Mühendisliği Gıda Teknolojisi Gıda Mühendisliği bilim alanında doçent unvanı almış olmak ve Gıdaların Coğrafi İşaretlenmesi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Doç. 2 Mühendislik Fak. Mekatronik Mühendisliği Mekatronik Otomotiv Mühendisliği bilim alanında doçent unvanı almış olmak ve HCCI (Homojen Dolgulu Sıkıştırma ile Ateşlemeli) Motorlar alanında çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 5 Güzel Sanatlar Tasarım

ve Mimarlık Fak.

Resim Resim Anasanat Dalı Heykel Anasanat Dalında yeterlilik almış olmak ve Plastik Sanatlar konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 3 Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik

Mühendisliği

Telekominikasyon Elektrik-Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalında doktor unvanı almış olmak, Modülasyon Yöntemleri, Çoklu Erişim Sistemleri ve İşbirlikli Haberleşme konuları üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 3 Tıp Fak. Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları İç Hastalıkları alanında uzman olmak,  Diyabet ve Koroner Arter Hastalıkları İlişkisi konusunda çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. 3 Tıp Fak. Dahili Tıp Bilimleri Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyolojisi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında uzman olmak ve Karın İçi Enfeksiyonlar konusunda çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. 3 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Göz Hastalıkları alanında uzman olmak ve Retina Hastalıkları konusunda çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. 3 Tıp Fak. Dahili Tıp Bilimleri Acil Tıp Acil Tıp alanında uzman olmak ve hastane dışı kardiyak arrest ile ilgili çalışması olmak.
Yrd. Doç. 1 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Genel Cerrahi alanında uzman olmak ve Endokrin Cerrahi konusunda çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. 1 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Genel Cerrahi alanında uzman olmak ve Akut Pankreatit konusunda çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. 3 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanında uzman olmak ve blok konusunda deneyimi olmak.
Yrd. Doç. 3 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Ortapedi ve Travmatoloji Ortopedi ve Travmatoloji alanında uzman olmak ve Klavikula Kırıklarının Cerrahi Tedavisi ile ilgili çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. 3 Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Çocuk Cerrahisi Çocuk Cerrahisi alanında uzman olmak ve Çocuklarda Meme Kitleleriyle ilgili çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. 3 Turizm Fak. Gastronomi ve Mutfak

Sanatları

Gastronomi ve Mutfak

Sanatları

İlgili Fakültelerin lisans bölümü mezunu olmak ve Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları veya Yiyecek-İçecek Hizmetleri alanında doktor unvanı almış olmak.
Yrd. Doç. 3 Turizm Fak. Turizm Rehberliği Turizm Rehberliği İlgili Fakültelerin lisans bölümü mezunu olmak ve Turizm Rehberliği alanında doktor unvanı almış olmak.
Yrd. Doç. 4 Turizm Fak. Turizm ve Otel İşletmeciliği Turizm ve Otel İşletmeciliği İlgili Fakültelerin lisans bölümü mezunu olmak ve Turizm İşletmeciliği veya Turizm ve Otel İşletmeciliği alanında doktor unvanı almış olmak.
Yrd. Doç. 3 Spor Bilimleri Fak. Spor Yöneticiliği Spor Yöneticiliği Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı’nda doktora yapmış olmak.
Yrd. Doç. 3 Alaca Avni Çelik MYO Veterinerlik Laborant ve Veteriner Sağlık Veteriner Mikrobiyoloji alanında doktora yapmış olmak, Salmonella’nınKonvansiyonel ve Moleküler Tekniklerle Tanısı konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 3 Osmancık Ömer

Derindere MYO

Mülkiyet Koruma Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği Kimya veya Kimya Mühendisliği alanında doktor unvanı almış olmak ve C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.