Akademik Personel | 06 Haziran 2020, Cumartesi

Hitit Üniversitesi 5 Akademik Personel Alımı Yapacak

Hitit Üniversitesi 5 Akademik Personel Alımı Yapacak
       

Hitit Üniversitesi 4 doçent ve 1 Dr. öğretim üyesi alımı yapacak.

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

S.NOUNVANDER.ADETBİRİMBÖLÜMABD / ASD / PROG.AÇIKLAMA
1Doç.11Mühendislik FakültesiPolimer MühendisliğiPolimer MühendisliğiKimya Mühendisliği bilim alanında Doçent unvanı almış olmak, mikrojeller ve hidrojeller üzerine çalışmalar yapmış olmak.
2Doç.21Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriHalk SağlığıTıp Fakültesi mezunu olmak ve halk sağlığı alanında Doçent unvanı almış olmak.
3Doç.21Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriNükleer TıpNükleer Tıp alanında Doçent unvanı almış olmak.
4Doç.21Spor Bilimleri FakültesiSpor YöneticiliğiSpor YöneticiliğiSpor Bilimleri temel alanında Doçent unvanı almış olmak, spor psikoloji ve fiziksel uygunluk alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
5Dr. Öğr. Üyesi31Mühendislik FakültesiEndüstri MühendisliğiYöneylem AraştırmasıEndüstri Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak ve araç rotalama konusunda çalışmalar yapmış olmak

İlanın detayları ise şu şekilde;

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının web sayfasında yayımlanarak yürürlüğe giren “T.C. Hitit Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanma Yönergesi” ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşulu ile öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90