Akademik Personel | 12 Ağustos 2020, Çarşamba

Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçe : Akademikpersonel 2010 yılında Eylül ayında kurulmuş; kurulduğu tarihten itibaren sunduğu içerik ve hizmetler ile yükseköğretim alanında güvenilir bir marka haline gelmiştir. Kurulduğu tarihten itibaren istikrarlı bir şekilde büyüyen Akademikpersonel.org, 2013 senesinde 4 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmıştır.

Misyon : Akademikpersonel ailesi; akademisyen, üniversite mezunu çalışan veya halen öğrenci olan/iş arayan bireylere yükseköğretim sektörüyle ilgili sunduğu geniş kapsamlı içeriği ve hizmetleriyle her aşamada yol göstermeyi amaçlamaktadır.

Vizyon : Akademikpersonel, interaktif ve dinamik yapısıyla yükseköğretim ve iş hayatının değişen ihtiyaçlarını karşılayacak içerikler geliştirerek bireylere fayda yaratmayı amaçlamaktadır.

Akademikpersonel, hızlı büyümesinin yanı sıra geliştirdiği projelerle de bireylerin yükseköğretim alanındaki her probleminde yanında olmaya ve yol gösterici olmaya özen göstermektedir.

Değerler : Paydaşlarımız ve site konuklarımızla dürüst ve samimi ilişkiler geliştirmek, konuklarımıza en doğru ve güncel bilgiyi sunmak ve toplumsal fayda yaratmak için çalışmaktır.

Yorumlar

 1. Ronak dedi ki:

  Hi there,
  I wish to discuss advertising opportunities on akademikpersonel.org,
  VDO.AI provides a native video unit that runs branded ads and generates revenue based on impressions.
  mapsofworld.com, lifebru.com – are some of our current publishers.
  You can reach out to me via email or add me on Skype ([email protected])
  Thanks

 2. Şükrü dedi ki:

  Merhaba,

  “Tez için anket çalışmaları” başlığı altında anketlerimizi yayınlıyorsunuz, çok teşekkürler. Bu anketlerden kimin nasıl haberi oluyor? Bir şekilde anket linklerini site ziyaretçilerine yada sosyal medya kullanıcılarına gösteriyorsanız, biz bunun için bir ücret ödüyor muyuz? İyi günler.

  1. Gamze Ç. dedi ki:

   Forumda başlık açıyorsunuz, isteyen kişiler dolduruyor. Herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

   Üyelerimize mail atmak veya sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmak gibi uygulamalarımız bulunmuyor.

Yorum Yaz