Akademik Personel | 03 Haziran 2020, Çarşamba

Hacettepe Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 29 Eylül)

15 Eylül 2014
Hacettepe Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 29 Eylül)
       

Hacettepe Üniversitesi Çeşitli Branşlar İçin Araştırma Görevlisi Alacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 29 Eylül 2014’tür.

 

Diğer Kamu İlanları ve Akademik İlanlar İçin Tıklayınız

 

Fakülte/MYO/Bölüm/Anabilim Dalı Kadro Özel Şartlar İlan Detay
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ—>EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>EGZERSİZ VE SPOR FİZYOLOJİSİ ANABİLİM DALI  1  Spor Bilimleri ve Teknolojisi anabilim dalında lisansüstü eğitim yapıyor olmak.  Detay İçin Tıklayınız
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ—>EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>SPOR BİYOMEKANİĞİ VE MOTOR KONTROL ANABİLİM DALI  1  Spor Bilimleri ve Teknolojisi anabilim dalında lisansüstü eğitimi yapıyor olmak.  Detay İçin Tıklayınız
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ—>BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ—>BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI  1  Spor Bilimleri ve Teknolojisi anabilim dalında lisansüstü eğitim yapıyor olmak.  Detay İçin tıklayınız.
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ—>REKREASYON BÖLÜMÜ—>SPORDA SOSYAL ALANLAR ANABİLİM DALI  1  Spor Bilimleri ve Teknolojisi anabilim dalında lisansüstü eğitim yapıyor olmak.  Detay İçin Tıklayınız.
 EĞİTİM FAKÜLTESİ—>YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ—>ALMAN DİLİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI  1 1 ) Alman Dili Eğitimi Anabilim Dalı lisans programından mezun olmak.
2)Alman Dili Eğitimi Programında Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisi olmak.
 Detay İçin Tıklayınız.
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ—>EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>SPOR VE ANTRENÖRLÜK ANABİLİM DALI  1  Spor Bilimleri Bölümü mezunu olmak,Spor Bilimleri ve Teknolojisi anabilim dalında lisansüstü eğitim yapıyor olmak.  Detay İçin Tıklayınız.
 EĞİTİM FAKÜLTESİ—>ORTAÖĞRETİM FEN VE MATEMATİK ALANLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ—>BİYOLOJİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI  1  1)Eğitim Fakültesi Biyoloji Eğitimi Ana Bilimdalı Lisans Progrramından mezun olmak.
2)Orta Öğretim Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi (Biyoloji Eğitimi) Programında Yüksek Lisans öğrencisi olmak.
 Detay İçin Tıklayınız
 SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ—>EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>EGZERSİZ VE SPOR PSİKOLOJİSİ ANABİLİM DALI  1  Spor Bilimleri ve Teknolojisi anabilim  dalında lisansüstü eğitim yapıyor olmak.  Detay İçin Tıklayınız
 EĞİTİM FAKÜLTESİ—>ORTAÖĞRETİM FEN VE MATEMATİK ALANLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ—>FİZİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI  1  1)Fizik Eğitimi Anabilim Dalı Lisans Programından mezun olmak ve Orta Öğretim Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi (Fizik Eğitimi) Programında Yüksek Lisansını tamamlamış olmak.
2)Orta Öğretim Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi (Fizik Eğitimi) Programında Doktora öğrencisi olmak.
 Detay İçin Tıklayınız