Akademik Personel | 20 Mayıs 2019, Pazartesi

Google Adsense Türkiye Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

1 Nisan 2017
Google Adsense Türkiye Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı
       

WM Aracı’ndan böyle bir SMS almış olabilirsiniz : “SON DAKİKA- Google Adsense Türkiye Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı!”

Wmaraci.com’dan tüm webmasterların kalbine indirecek derecede bir “1 Nisan Şakası”, wmaraci.com’a an itibariyle ulaşılamıyor.

Wmaraci’nda 1 Nisan şakası konusu ise şu şekilde:

Tüm webmasterların nazlı ceylanı, platonik sevgilisi Google AdSense gelin oldu, ellere gidiyor! Bugünden sonra artık Türkiye’deki webmasterların hiç biri nazlı ceylan AdSense’in bırakın sevgilisi olmayı yanından bile geçemeyecek.Google AdSense’in reklam kolları başkanı Leriy Peyc yaptığı açıklamayla;

“Google AdSense Türkiyedeki webmasterlara yaramıyor, bu ne hal olm? Her taraf kadın sitesi her taraf flash oyun sitesi oldu? Demir boru satan müşterilerimiz de var bizim. Akrabasına reklamı tıklatan mı dersin, kankasına reklam linkini yollayan mı ararsın… Neymiş efendim “Bana da site açalım ben de para kazanayım.” Oldu, hepiniz açın biz ne kazanacağız? Bundan sonra AdSense Türkiye pazarında vakit kaybetmeyip, ilk vapurla bu limandan ayrılacaktır haberiniz olsun.” dedi.

Neyse arkadaşlar; sizce böyle bi’ 1 Nisan haberi yapsak tutar mı?

       

BENZER HABERLER