Akademik Personel | 27 Ocak 2021, Çarşamba

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu 1 öğretim görevlisi alımı yapacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Fakülte/Enstitü/ YüksekokulBölümAnabilim Dalı/Bilim Dalı/ProgramUzmanlık Alanı/Aranılan ŞartlarKadro SayısıKadro Unvanı
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu-FizyoterapiFizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olmak, aynı alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak ve kardiyopulmoner alanında çalışmalar yapmış olmak.1Öğr. Gör.

 

İlanın detayları şu şekilde;

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden:
Meslek Yüksekokulumuz aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. Maddesi ile 09 Kasım 2018 tarihli, 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ”in ilgili maddeleri uyarınca unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Görevlisi alınacaktır.

İlana başvuru için gerekli belge ve bilgilere meslek yüksekokulumuz web sayfası www.faruksarac.edu.tr den ulaşılabilir. (Başvuru belgeleri hiçbir şekilde iade edilmez.)

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içerisinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Birimine şahsen yapılacaktır.(Elektronik posta ve kargo yoluyla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.)

       

Kolay Hobiler