Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Akademik İlanı

27 Temmuz 2014
Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Akademik İlanı
       

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi ve Okutman Alacaktır.

İlanın Son Başvuru Tarihi: 11.08.2014’tür.

İlgilenenlere Duyurulur.
 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
Öğretim Görevlisi
 ESKİŞEHİR MESLEK YÜKSEKOKULU  ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ—>MEKATRONİK PR.  Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya Makine Eğitimi bölümü mezunu olmak ve Mekatronik Mühendisliği alanında en az iki yıl iş deneyimine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 TIP FAKÜLTESİ  DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>FARMAKOLOJİ ANABİLİM DALI  Tıbbi Farmakoloji Uzmanı olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 TIP FAKÜLTESİ  DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>DERMATOLOJİ ANABİLİM DALI  Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ—>YENİ TÜRK DİLİ ANABİLİM DALI  Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olmak ve Yeni Türk Dili Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ—>YENİ TÜRK EDEBİYATI ANABİLİM DALI  Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olmak, Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapmış olmak ve En az 10(on) yıl yükseköğretim kurumlarında ders verme deneyimine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Kamu Yönetimi  Bölümü Lisans Mezunu Olmak ve Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Siyaset ve Sosyal Bilimler alanında Yüksek Lisans (Tezli) yapıyor olmak.( Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı İçin) 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Kamu Yönetimi Bölümü Lisans Mezunu Olmak ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi  veya Kentleşme ve Çevre Sorunları alanında Yüksek Lisans (Tezli) yapıyor olmak.( Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı için) 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ  Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği Lisans Mezunu Olmak. (Bilgisayar Yazılımı Ana Bilim Dalı için) 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ  Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği Lisans Mezunu Olmak. (Donanım Ana Bilim Dalı için) 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
OKUTMAN
 REKTÖRLÜK  İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümlerinden biri mezunu olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 REKTÖRLÜK    Fransızca Öğretmenliği, Fransız Dili ve Edebiyatı bölümlerinden birinden mezun olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
  REKTÖRLÜK    İlahiyat Fakültesi, Arap Dili Eğitimi veya Arap Dili ve Edebiyatı bölümlerinden birisinden mezun olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

Kolay Hobiler