Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Eğitimde Değişime Yön Verenler Eğitim Dönüşüm Konferansı İçin Bir Araya Geliyorlar

Eğitimde Değişime Yön Verenler Eğitim Dönüşüm Konferansı İçin Bir Araya Geliyorlar
       

10- 11 Aralık’ta MEF Üniversitesi’nde düzenlenecek eğitimde yenilikçi yaklaşımların yer alacağı Eğitimde Değişim Konferansları EDK’ya davetlisiniz. Okul ve üniversite işbirliği, eğitim teknolojileri (Edtechist), STEM, Oyunlaştırma ve “flipped learning” alanlarındaki en güncel, en yeni bilgi ve uygulamaların paylaşılacağı EDK, okul kurucuları, liderler, akademisyenler, öğretmenler, eğitim teknolojleri uzmanları ve bu konular ile ilgilenen eğitimcileri ağırlayacak.

blank
Birçok konferansta ana konuşmacı olan uzmanlar EDK’da!

Kendi alanlarında uzman eğitimciler tecrübelerini paneller, sunum ve çalıştaylarda paylaşacak. Konuşmacılarımızı görmek için tıklayınız.

blank
Eğitimin kalbi İstanbul’da atıyor.

Katılımcılar Türkiye’nin dört bir yanından gelen meslektaşlarıyla fikir alışverişi yaparak yeni perspektifler edinecekler. EDK; eğitimcilerin tartışma ve bilgi paylaşımı yapabileceği, kişisel öğrenme ağlarını geliştirebileceği bir platform olacak. Katılımcıların konferans boyunca ortak projeler geliştirmeleri ve iyi örnekleri paylaşmaları için çeşitli sürpriz etkinlikler var.

blank
Eğitimciler başarılı örnekleri EDK’da dinleyecekler.

EDK’ya 1000’e yakın okul kurucusu, okul müdürü, akademisyen, öğretmen, eğitim teknolojisi uzmanı katılıyor. Konferansta yer alan yarım günlük çalıştayların yanı sıra  katılımcılar, meslektaşlarından başarılarının sırlarını ve iyi örnekleri dinleyecekler.

blank
Öğretmenler EDK’da yenilikçi yaklaşımlarla tanışıyor.

EDK 21. Yüzyılda Öğrenme ve Öğretme, Okulda Üniversite, Flipped Learning, Liderlik, STEM, Maker Hareketi, Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünme) ve Oyunlaştırma gibi yenilikçi öğrenme yaklaşımları üzerine yoğunlaşacak. Katılımcılar 21.yy eğitim trendleri hakkındaki bilgilerini uzmanlar ile yapılan yarım günlük çalıştaylarla derinleştirecek ve geliştirecekler.

Seçkin eğitmenler aynı zamanda yaşam boyu öğrenenlerdir.

Uzman konuşmacılarla bir arada dolu dolu iki gün geçirmek, onların deneyim ve bilgilerinden esinlenerek eğitim ve öğretimde fark yaratmak için bu konferansa davetlisiniz.

       

Kolay Hobiler