Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Dumlupınar Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

22 Mayıs 2018
Dumlupınar Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile “Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler)” uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

Öğretim Üyeliğine müracaat eden adayların, ilanda açıklama olarak belirtilen şartları sağlamaları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

Öğretim Üyesi Kadrolarına müracaat edecek adaylar, http://pdb.dpu.edu.tr/ adresinde yer alan dilekçe ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, ilanın gazetede yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunacaklardır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Birimi Bölüm ABD /ASD/PR Unvanı Kadro Derecesi Kadro Adedi Açıklama
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimler Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Doçent 1 1 Sistemik hastalıklar ile ilgili çalışmış olmak.
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık İç Mimarlık 1 1 Sergi tasarımı ve ziyaretçi davranışı konularında uluslararası yayınlar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 3 1 Çocuk Alerji/İmmünoloji Uzmanı olmak, Havayolu Epitelikonusunda çalışması olmak.
İç Hastalıkları 2 1 Nefroloji Uzmanı olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Antrenörlük Eğitimi 1 1 Egzersiz Fizyolojisi ve Halk Oyunları alanlarında çalışmaları olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

 

       

Kolay Hobiler