Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Doğuş Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi Alımı Yapacak

Doğuş Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi Alımı Yapacak
       

Doğuş Üniversitesi çeşitli fakülte ve bölümlere araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi alımı yapacak.

 

Doğuş Üniversitesi araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi alımı kadro detayları:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

BİRİMİBÖLÜMÜ/ PROGRAMUNVANADETALESYDS
veya Eşdeğeri
ÖZEL KOŞULLAR
Meslek Yüksekokuluİnşaat TeknolojisiÖğretim Görevlisi170İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak ve İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans yapmış olmak. Alanında en az Ön Lisans düzeyinde ders verme deneyimine sahip olmak.
Turizm ve Otel İşletmeciliğiÖğretim Görevlisi170Turizm İşletmeciliği, Turizm Rehberliği, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği, Seyahat İşletmeciliği, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümlerinin birinden Lisans Mezunu Olmak. Alanında Yüksek Lisans mezunu olmak. Alanında en az Ön Lisans düzeyinde ders verme deneyimine sahip olmak. Otelcilik Otomasyon
Sistemlerine yönelik sertifika sahibi olmak.
Sanat ve Tasarım Fakültesiİç MimarlıkAraştırma Görevlisi17050İç Mimarlık Lisans Mezunu olmak ve İç Mimarlık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, İç Mimari Tasarım alanlarından birinde Tezli Yüksek Lisans yapmış veya yapıyor olmak.
Mühendislik FakültesiBilgisayar Mühendisliği (İngilizce)Araştırma Görevlisi17080Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği alanında Tezli Yüksek Lisans veya Doktora yapıyor olmak.
Hukuk FakültesiÖzel Hukuk / Medeni Hukuk
Ana Bilim Dalı
Araştırma Görevlisi17050Hukuk Fakültesi Lisans Mezunu olmak, Özel Hukuk alanında Tezli Yüksek Lisans
veya Doktora yapıyor olmak.
Fen Edebiyat FakültesiPsikoloji (İngilizce)Araştırma Görevlisi17080Psikoloji Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans yapmış veya yapıyor olmak.

 

Doğuş Üniversitesi araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi alımı ilanı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru detayları için üniversitenin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Diğer araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi alımı ilanlarımıza da göz atabilirsiniz.

       

Kolay Hobiler