Akademik Personel | 16 Haziran 2021, Çarşamba

Doğuş Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

Doğuş Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

Doğuş Üniversitesi tarafından yayımlanan akademik personel alımı ilanına göre İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne 1 profesör ve Fen Edebiyat Fakültesi’ne 1 profesör olmak üzere 2 akademik personel alınacak. Doğuş Üniversitesi profesör alımı ilanına başvurular Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile 20/09/2019 Cuma günü saat 17:30’a kadar yapılacaktır. İlan ile ilgili detaylar haberimizin devamında;

Doğuş Üniversitesi profesör alımı kadro detayları:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FakülteBölüm/ ProgramÖğretim ÜyesiAlanıEk Açıklama
İktisadi ve İdari Bilimler
Fakültesi
İktisat (Türkçe )1Makro İktisat alanında Doçentlik derecesine sahip olmak.Profesör
Fen Edebiyat FakültesiPsikoloji (İngilizce)1Uygulamalı Psikoloji alanında Doçentlik derecesine sahip olmak, Klinik Odaklı Uygulamalı Psikoloji konusunda çalışmalar yapmış olmak.Profesör

 

Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi profesör alımı ilanı ile ilgili detaylar:

Doğuş Üniversitesi Rektörlüğünden:

Öğretim Üyesi alım ilanı

Üniversitemiz Fakülte Bölüm ve Anabilim Dallarına 2547 Sayılı Kanunun 26. Maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Öğretim Üyeleri alınacaktır.

– Profesör kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların başvurmak istedikleri Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserlerini” belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noter tasdikli Doçentlik belgesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği Doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen altı takım dosyayı da ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 20/09/2019 Cuma günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

Başvurular 20/09/2019 tarihine kadar T.C. Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimden öğrenilecektir.

Duyurulur.

Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi profesör alımı ilanı başvuru belgeleri için üniversitenin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Diğer akademik personel alım ilanlarımıza da göz atabilirsiniz.

       

Kolay Hobiler