Akademik Personel | 19 Haziran 2018, Salı

Çevre Bakanlığından 900 TL Doktora Bursu

Çevre Bakanlığından 900 TL Doktora Bursu
       

BAKANLIKTAN DOKTORA ÖĞRENCİLERİNE  900 TL BURS

ANKARA – Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce doktora öğrencilerine burs verileceğini açıkladı.

Bakan Güllüce “Suriyeli göçmenlerin iskan politikası ve Atatürk’ün şehircilik anlayışı konu başlıkları üzerine tez hazırlayan doktora öğrencilerine  12 ay süre ile 900 TL burs vereceğiz” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bakanlığın vermiş olduğu yüksek lisans ve doktora burslarına hak kazanan öğrenciler ile bir araya geldi.

Akademikpersonel.org’da Bulunan Diğer Burs Fırsatları

74 Yüksek lisans ve doktora öğrencisi ile görüşen Bakan Güllüce doktora öğrencilerine burs verileceğinin müjdesini verdi. Güllüce; “Suriyeli göçmenlerin iskan politikası ve Atatürk’ün şehircilik anlayışı konu başlıkları üzerine tez hazırlayan doktora öğrencilerine  12 ay süre ile 900 TL burs verileceğini belirtti. Başvuruların başladığını belirten Bakan Güllüce; ” Amacımız bilimsel verilerin ortaya çıkmasına aracılık etmektir. Başlatmış olduğumuz burs seferberliği ile şu an için 74 Yüksek Lisans ve doktora öğrencisine burs vermekteyiz. Ayrıca 500 öğrencimize burs vermek için yine geçen haftalarda çalışma başlattık ve başvuruları almaya başladık. Son olarak yine doktora öğrencilerimize yönelik belli konularda tez hazırlayanlara burs vereceğiz. Bugün itibari ile başvurular alınmaya başlanacak. Yavrularımıza desteğimiz devam edecek” dedi.

Burs Başvurusu Yapmak için TIKLAYINIZ

       

BENZER HABERLER