Akademik Personel | 23 Haziran 2021, Çarşamba

Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

12 Temmuz 2016
Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
       

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi”nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

Başvuru Tarihleri : 30 Haziran 2016 – 22 Temmuz 2016

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
Birimi Bölümü Anabilim Dalı / Programı Unvanı Derece Açıklama
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ PROFESÖR 1 Çeliklerin ve Kompozit Malzemelerin İşlenmesi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ GIDA TEKNOLOJİSİ DOÇENT 1 Doktorasını Gıda Mühendisliği Anabilim Dalında yapmış olmak. Yağ Teknolojisi ve Plazma Teknolojisi Uygulamaları konusunda çalışmaları olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI

DOÇENT

3 Lisans, Yükseklisans ve Doktora Öğrenimini Mühendislik Fakültelerinin İnşaat Mühendisliği Bölümünde yapmış olmak Lisansüstü çalışmalarını, Geoteknik (Zemin Mekaniği) Anabilim Dalında yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI

DOÇENT

3 Lisans, Yükseklisans ve Doktora Öğrenimini Mühendislik Fakültelerinin İnşaat Mühendisliği Bölümünde yapmış olmak. Lisansüstü çalışmalarını, Betonarme, Deprem konularında yapmış olmak
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI

DOÇENT

3 Lisans, Yükseklisans ve Doktora Öğrenimini Mühendislik Fakültelerinin İnşaat Mühendisliği Bölümünde yapmış olmak. Lisansüstü çalışmalarını, Betonarme, Deprem konularında yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK YARDIMCI

DOÇENT

3 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak
       

Kolay Hobiler