Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

7 Ekim 2018
Çankırı Karatekin Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Çankırı Karatekin Üniversitesinden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALINACAKTIR

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, dereceleri ve nitelikleri belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi”nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

Başvuru Tarihleri: 04/10/2018 – 23/10/2018

 

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI/

PROGRAMI

UNVANI DERECE AÇIKLAMA
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ GRAFİK TASARIM GRAFİK TASARIMI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 TABLET UYGULAMA TASARIMLARI VE ANİMASYON ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ SERAMİK SERAMİK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 FİGÜRATİF SERAMİK-HEYKEL ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK DİYETETİK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 5 BESLENME VE DİYETETİK VEYA BESLENME EĞİTİMİ ALANLARINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK TOPLUM BESLENMESİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 2 BESLENME VE DİYETETİK VEYA BESLENME EĞİTİMİ ALANLARINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ ÇOCUK GELİŞİMİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 ÇOCUK GELİŞİMİ, OKUL ÖNCESİ VEYA SOSYAL ÇEVRE BİLİMLERİ ALANINDA DOKTORA MEZUNU OLMAK.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ALANINDA DOKTORA MEZUNU OLMAK.
ELDİVAN SAĞLIK HİZMETLERİ MYO DİŞÇİLİK HİZMETLERİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ MEZUNU, İLGİLİ ALANDA UZMANLIK ALMIŞ VEYA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRONİK VE OTOMASYON ELEKTRONİK HEBERLEŞME TEKNOLOJİSİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 LİSANS VE YÜKSEK LİSANSINI ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ, DOKTORASINI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.

 

NOT: Geniş bilgiye ilanın yayın tarihi itibariyle Üniversitemiz www.karatekin.edu.tr web sayfasından ulaşılabilir

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler