Akademik İlanlarAkan Haber

Çankırı Karatekin Üniversitesi 25 Öğretim Üyesi Alıyor

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi”nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

Birimi Bölümü Anabilim Dalı Unvanı Adedi Derece Açıklama
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Siyaset ve Sosyal Bilimler Yardımcı Doçent 1 4 SİYASET VE BASIN ALANLARINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret Uluslararası Ticaret Yardımcı Doçent 1 3 ULUSLARARASI TİCARET ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Toplumsal Gelişme ve Sosyal Politika Yardımcı Doçent 1 4 SOSYAL HİZMET ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans Menkul Kıymetler ve Borsa Yardımcı Doçent 1 3 YATIRIM PROJELERİ VE ULUSLARARASI FİNANSAL RAPORLAMA ALANLARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans Risk Yönetimi ve Sigortacılık Yardımcı Doçent 1 4 BANKACILIK VEYA SİGORTACILIK ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Çalışma Ekonomisi Yardımcı Doçent 1 4 ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİNDE DOKTARA YAPMIŞ OLUP SOSYAL POLİTİKA VE SOSYAL SORUMLULUK ALANLARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Endüstri İlişkileri Yardımcı Doçent 1 4 ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİNDE DOKTARA YAPMIŞ OLUP KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Yardımcı Doçent 1 4 ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ ANABİLİM DALINDA DOKTARA YAPMIŞ
Fen Fakültesi Fizik Katıhal Fiziği Doçent 1 3 ORGANİK VE METAL ORGANİK TEK KRİSTAL YAPILARIN X IŞINI VE HESAPLAMALI KİMYA YÖNTEMLERİYLE İNCELENMESİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
Fen Fakültesi Biyoloji Bitki Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Doçent 1 3 ORMAN HASTALIKLARI İLE BİYOLOJİK SAVAŞ KONUSUNDA ARAŞTIRMALARININ BULUNMASI
Fen Fakültesi İstatistik Uygulamalı İstatistik Yardımcı Doçent 1 5 BAYESCİ REGRESYON ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
Fen Fakültesi İstatistik İstatistik Bilgi Sistemleri Yardımcı Doçent 1 5
Fen Fakültesi İstatistik İstatistik Teorisi Yardımcı Doçent 1 5 GRAFİKSEL NORMAL MODELLER VE MARJİNAL OLABİLİRLİK FONKSİYONLARI ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
Fen Fakültesi Matematik Topoloji Yardımcı Doçent 1 5 DİZİ UZAYLARININ TOPOLOJİK ÖZELLİKLERİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMASI.
Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölgesel Coğrafya  Doçent 1 1 ARAZİDEN FAYDALANMA VE PLANLAMASI ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMAK.
Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Proses ve Reaktör Tasarımı Yardımcı Doçent 1 3 KİMYA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNU OLMAK, DOKTORASINI KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK, PROSES MODELLEME VE OPTİMİZASYON KONULARINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Telekomünikasyon Yardımcı Doçent 1 1 LİSANS, YÜKSEKLİSANS VE DOKTORASINI FAKÜLTELERİN, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ VEYA ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ VEYA KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ VEYA KONTROL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDE YAPMIŞ OLMAK. LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI YÜKSEK GERİLİM VEYA ELEKTROMANYETİK VEYA TELEKOMÜNİKASYON VEYA GÜÇ ELEKTRONİĞİ ALANLARINDA YAPMIŞ OLMAK.
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektromanyetik Alanlar ve Mikrodalga Sistemleri Yardımcı Doçent 1 3 LİSANS, YÜKSEKLİSANS VE DOKTORASINI FAKÜLTELERİN, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ VEYA ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ VEYA KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ VEYA KONTROL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDE YAPMIŞ OLMAK. LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI YÜKSEK GERİLİM VEYA ELEKTROMANYETİK VEYA TELEKOMÜNİKASYON VEYA GÜÇ ELEKTRONİĞİ ALANLARINDA YAPMIŞ OLMAK.
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Tasarımı Tekstil Tasarımı Yardımcı Doçent 1 4 TEKSTİL İŞLETMELERİNDE KALİTE KONTROL UYGULAMALARI ALANINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
Ilgaz Turizm Ve Otelcilik Yüksekokulu Yardımcı Doçent 1 4 TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK LİSANS PROGRAMINDAN MEZUN OLMAK VE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ EĞİTİMİ ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Yardımcı Doçent 2 3 HEMŞİRELİK ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Yardımcı Doçent 1 1 HEMŞİRELİK ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Yardımcı Doçent 1 5 BESLENME VE DİYETETİK ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
Sağlık Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Yardımcı Doçent 1 3 ÇOCUK GELİŞİMİ ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu