Akademik Personel | 20 Temmuz 2019, Cumartesi

Çankaya Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

19 Ekim 2018
Çankaya Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Çankaya Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz Mimarlık Fakültesinin aşağıda belirtilen bölümlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 31. ve 50/d maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümlerine göre öğretim elemanları alınacaktır.

Adayların ALES Sayısal puan türünden 70 ve üzeri, YÖK tarafından kabul edilen merkezi bir yabancı dil sınavından 80 ve üzeri puan almış olması şarttır. “http://cankaya.edu.tr/index.php” adresinde gösterilen belgeler ile birlikte 19.10.2018-02.11.2018 tarihleri arasında Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

Bölüm Unvan Kadro

Sayısı

Özel Şartlar
Mimarlık Öğretim Görevlisi (Ders Veren) 1 Mimarlık bölümü lisans mezunu olup mimarlık yapı bilimleri alanında doktora öğrenimi yapıyor ve işitsel peyzaj konusunda deneyimli olmak.
İç Mimarlık Öğretim Görevlisi (Ders Veren) 1 İç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü mezunu olup alanında doktora öğrenimi yapıyor ve bilgisayar destekli tasarımda deneyimli olmak.
Araştırma

Görevlisi

1 İç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü mezunu olup alanında doktora öğrenimi yapıyor ve çevresel psikolojide deneyimli olmak. İlana ilk başvuru tarihi itibariyle otuz beş yaşını doldurmamış olmak.

 

Ön Değerlendirme sonuçları da 06.11.2018 tarihinde ilan edilecek olup, 07.11.2018 tarihinde yapılacak giriş sınavının sonuçları 09.11.2018 tarihinde açıklanacaktır. İlan olunur.

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

BENZER HABERLER