Akademik Personel | 29 Ekim 2020, Perşembe

Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Doçent ve Profesör Alımı Yapacak

22 Ağustos 2019
Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Doçent ve Profesör Alımı Yapacak
       

Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Doçent ve Profesör Alımı Yapacak.

Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi ve Hukuk Fakültesi’ne doktor öğretim üyesi, doçent ve profesör alımı yapılacak.

 

Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Doçent ve Profesör Alımı Kadro Detayları ve Adaylarda Aranan Şartlar:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

FakülteBölümKadro SayısıUnvanUzmanlık Alanı
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiUluslararası Finans ve Bankacılık1Prof. Dr.İktisat
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiUluslararası Finans ve Bankacılık1Prof. Dr./Doç. Dr./Dr. Öğr. ÜyesiFinans ve Bankacılık
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiUluslararası Ticaret ve Lojistik1Prof. Dr./Doç. Dr./Dr. Öğr. ÜyesiUluslararası Ticaret
İktisadi ve İdari Bilimler
Fakültesi
Uluslararası Ticaret ve Lojistik1Prof. Dr./Doç. Dr./Dr. Öğr. ÜyesiUluslararası Lojistik
Fen-Edebiyat FakültesiPsikoloji1Prof. Dr./Doç. Dr./Dr. Öğr. ÜyesiSosyal Psikoloji
Fen-Edebiyat FakültesiPsikoloji1Prof. Dr./Doç. Dr./Dr. Öğr. ÜyesiPsikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Hukuk FakültesiHukuk1Prof. Dr./Doç. Dr./Dr. Öğr. ÜyesiMedeni Hukuk

 

Çağ Üniversitesi doktor öğretim üyesi doçent ve profesör alımı ilanı ile ilgili detaylar şu şekilde;

Çağ Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALINACAKTIR

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliği hükümleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara tam gün statüde çalışacak öğretim üyeleri alınacaktır. Başvurular bu ilanın Resmi Gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde, istenen belgelerle birlikte Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 adet basılı, 5 adet taşınabilir bellek (CD/flash bellek) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 adet basılı, 3 adet taşınabilir bellek (CD/flash bellek) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 adet basılı, 3 adet taşınabilir bellek (CD/flash bellek) halinde vermeleri gerekmektedir.

Çağ Üniversitesi akademisyen alımı başvuru adresi: Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Adana Mersin Karayolu Üzeri 33800 Yenice Tarsus MERSİN

       

Bedava internet - Nasıl