Akademik Personel | 30 Mayıs 2020, Cumartesi

Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak
       

Bursa Uludağ Üniversitesi çeşitli fakülte ve meslek yüksekokulu birimlerine öğretim görevlisi alımı yapacak. Bursa Uludağ Üniversitesi öğretim görevlisi alımı ilanı ile ilgili detaylar haberimizin devamında;

Bursa Uludağ Üniversitesi öğretim görevlisi alımı yapacak.

Bursa Uludağ Üniversitesi öğretim görevlisi alımı kadro detayları:

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ELEMANI KADRO İLANI
      
BİRİMBÖLÜMABD/PROGRAMKADRO ADEDİKADRO DERECESİKADRO ÜNVANIAÇIKLAMA
İNEGÖL MYOİNŞAATİNŞAAT TEKNOLOJİSİ13ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu ve İnşaat Mühendisliğinde tezli yüksek lisans yapmış olmak. Hidrolik ve Kıyı Mühendisliği alanında çalışmalar yapmış olmak.
KARACABEY MYOBİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİMORGANİK TARIM11ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü mezunu ve Bahçe Bitkileri Anabilim Dalında Sebze Yetiştirme ve Islahı alanında doktora yapmış olmak.
MENNAN PASİNLİ ATÇILIK MYOBİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİMATÇILIK VE ANTRENÖRLÜĞÜ13ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)Veteriner Fakültesi mezunu ve doktorasını Veteriner Doğum ve Jinekoloji alanında yapmış olmak.
MİMARLIK FAKÜLTESİMİMARLIKBİNA BİLGİSİ11ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)Mimarlık lisans mezunu ve doktorasını Mimarlık Bina Bilgisi alanında yapmış olmak.
ORHANELİ MYOBÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİKÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ13ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)İletişim Fakültesi mezunu ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
REKTÖRLÜK--13ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (ZORUNLU ORTAK DERS)Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu ve doktorasını Türk Edebiyatı alanında yapmış olmak. Üniversitemiz Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde
(ULUTÖMER) görevlendirilmek üzere.
REKTÖRLÜK--14ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (ZORUNLU ORTAK DERS)Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Üniversitemiz Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde (ULUTÖMER) görevlendirilmek üzere.
SOSYAL BİLİMLER MYODIŞ TİCARETDIŞ TİCARET11ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)İktisat Bölümü mezunu ve İktisat alanında doktora yapmış olmak.
SOSYAL BİLİMLER MYOMÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİKÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA13ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)Hukuk Fakültesi mezunu ve Kamu Hukuku alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Kamu Hukuku (İdare Hukuku) alanında ders verme tecrübesine sahip olmak.
SOSYAL BİLİMLER MYOMÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİKÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA13ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (DERS VERECEK)Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Yükseköğretim Kurumlarında Mülkiyet Koruma ve Güvenlik alanında en az 1 yıl ders vermiş olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKULAK, BURUN VE BOĞAZ HASTALIKLARI11ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (UYGULAMALI BİRİM)Kulak Burun Boğaz uzmanı olmak. Larenks kanserleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI11ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (UYGULAMALI BİRİM)Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı, Çocuk Nörolojisi yandal uzmanı olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİİÇ HASTALIKLARI11ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (UYGULAMALI BİRİM)İç Hastalıkları uzmanı, İç Hastalıkları Hematoloji yandal uzmanı olmak. Hemofili hastalığı konusunda deneyimli olmak.

 

Bursa Uludağ Üniversitesi öğretim görevlisi alımı ilanı ile ilgili detaylar:

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ KADRO İLANI

– Üniversitemize “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacaktır.

– İlanda belirtilen kadrolara başvuru için gerekli bilgi, belge ve sonuçlara üniversitemiz internet sayfası www.uludag.edu.tr ve http://www.uludag.edu.tr/personel adreslerinden ulaşılabilir.

– Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup başvuruların ilgili Birimlere şahsen veya posta yoluyla yapılması gerekmektedir.

İnternetten yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

SINAV TAKVİMİ
DUYURU BAŞLAMA TARİHİ : 20.09.2019 CUMA
SON BAŞVURU TARİHİ : 04.10.2019 CUMA
ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇ AÇIKLANMA TARİHİ : 09.10.2019 ÇARŞAMBA
GİRİŞ SINAV TARİHİ : 15.10.2019 SALI
SONUÇ AÇIKLANMA TARİHİ : 18.10.2019 CUMA