Akademik Personel | 19 Haziran 2018, Salı

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

3 Ekim 2016
Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
       

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi, ilanın Ulusal Basında yayınlandığı tarih itibariyle başlar, onbeşinci (15.) günün mesai saati bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur. İlan olunur

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU

BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
No Bölüm Anabilim

Dalı

Unvanı Derece Adet Açıklama
1 Metalurji ve

Malzeme

Mühendisliği

Malzeme

Mühendisliği

Yardımcı

Doçent

3 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Metalurji ve Malzeme Mühendisliği alanından almış olmak. Doktora derecesini Makine Mühendisliği alanından almış olmak. Mikro akışkanlar ve seramik korozyonu konularında çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilecek yeterlilikte olmak.
2 Makine

Mühendisliği

Makine

Mühendisliği

Yardımcı

Doçent

5 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Makine Mühendisliği alanından almış olmak. Taşıt elemanlarının çarpışma ve sac şekillendirme optimizasyonu alanlarında çalışmaları olmak.
3 Endüstri

Mühendisliği

Endüstri

Mühendisliği

Yardımcı

Doçent

4 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Makine Mühendisliği alanından almış olmak. Çok kriterli karar verme yöntemleri alanında çalışmaları olmak..
BİRİMİ : İNSAN ve TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
4 Sosyoloji Yardımcı

Doçent

5 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Sosyoloji alanından almış olmak. Kadına Yönelik şiddet konularında çalışmaları olmak.
       

BENZER HABERLER