Akademik İlanlarGündem

Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Aşağıda Anabilim Dalı itibariyle ünvan ve şartları belirtilen, Üniversitemiz Fakülte ve Yüksekokullarında açık bulunan kadrolara 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Müracaat süresi ilanın yayını tarihinden itibaren 15 gündür.Yardımcı Doçent kadroları için ilgili Fakülte Dekanlıkları ile Yüksekokul Müdürlüklerine, Profesör ve Doçent kadroları için Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müraacat dilekçeleri ekinde;

1- T.C.Kimlik No’larını gösterir beyanlarını,

2- Tüm diplomalarını veya öğrenim durumlarını gösterir belgelerinin onaylı suretlerini,

3- Üç adet fotoğraflarını,

4- Başvuracak adayların başvuru formunu(http://w3.beun.edu.tr/ adresinden temin edilecektir.)

5- Üniversitemizin http://personel.beun.edu.tr/ilkeler sayfasında yayınlanmış olan Üniversitemiz Birimlerinde Profesör Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma İlkelerinde yer alan formları,

6- Profesör kadrosuna müracaat edenlerin 6 (Altı) nüsha halinde,Doçent ve Yardımcı Doçent kadrosuna müracaat edenlerin 4 (Dört) nüsha halinde

a) Özgeçmişlerini,

b) Yayın listelerini,

c) Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaları ile birlikte müracaat etmeleri ilan olunur.

NOT :- Müracaat edenlerin üniversitemiz http://personel.beun.edu.tr/ilkeler sayfasında yayınlanmış olan ” Üniversitemiz Birimlerinde Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma İlkelerimde belirtilen şartları sağlamış olmaları,

– Yardımcı Doçent kadrosuna başvuranların müracaat dilekçelerinde yabancı dillerini belirtmeleri gerekmektedir.

– Yurtdışından alınmış Diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

– Postadaki gecikmeler kabul edilmeyeceği gibi yukarıdaki belgelerden bir tanesinin eksik olması halinde de müracaatlar kabul edilmeyecektir.

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
ANABİLİM DALI Profesör Doçent Yrd.Doç. AÇIKLAMA
TIP FAKÜLTESİ
AİLE HEKİMLİĞİ 1 Aile Hekimliği alanında doçent ünvanına sahip olmak ve gebelerde üriner inkontinans üzerine çalışması olmak.
AİLE HEKİMLİĞİ 1 Aile Hekimliği alanında doçent ünvanına sahip olmak.
KARDİYOLOJİ 1 Kardiyoloji uzmanı olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK 1 Biyoloji alanında doçent ünvanı almış olmak. Böceklerde Eikosanoidlerin ve Antibiyotiklerin Moleküler Fizyolojisi, Böcek İmmünolojisi alanında çalışmaları olmak.
YENİ TÜRK EDEBİYATI 1 Doçentliğini Yeni Türk Edebiyatı bilim alanında almış olmak. Edebi eleştiri ve monografik çalışmalar yapmış olmak.
UYGULAMALI MATEMATİK 1
YAKINÇAĞ TARİHİ 1 İkinci Meşrutiyet Dönemi ve Birinci Dünya Savaşı üzerine çalışmaları olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
ENDODONTİ 1 Doçentliğini Endodonti alanında almış olmak. NİTİ eğelerinin yüzey özelliklerinin incelenmesi konusunda deneyimli olmak.
AĞIZ DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİ 1 Panoramik radyografi ve konik ışınlı bilgisayarlı tomografi ile eksternal kök rezorpsiyonu incelenmesi konusunda deneyimli olmak.
EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
KİMYA EĞİTİMİ 1 Kimya Eğitimi alanında Doçent ünvanına sahip olmak.
EĞİTİM YÖNETİMİ TEFTİŞİ PLAN.VE EKONOMİSİ 1 Eğitim Yönetimi,Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi alanında Doçent ünvanına sahip olmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu