Akademik Personel | 23 Mayıs 2018, Çarşamba

Bülent Ecevit Üniversitesi Arş.Gör/Okutman/Öğr.Gör. Alacaktır.

23 Temmuz 2014
Bülent Ecevit Üniversitesi Arş.Gör/Okutman/Öğr.Gör. Alacaktır.
       

Bülent Ecevit Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi ve Okutman Alacaktır.
Başvuru Tarihleri: 21.07.2014 – 04.08.2014

 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
Araştırma Görevlisi
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ- MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ>KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI Makine Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ>ESKİ TÜRK DİLİ ANABİLİM DALI Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ>YENİ TÜRK EDEBİYATI ANABİLİM DALI Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans mezunu olmak ve Yeni Türk Edebiyatı alanında Yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ>UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI Jeoloji Mühendisliği veya Hidrojeoloji Mühendisliği lisans çıkışlı olmak. Uygulamalı jeoloji veya Jeoloji Mühendisliği anabilim dalında yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM->ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ>MADEN MEKANİZASYONU VE TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI Maden Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak. Maden Mekanizasyonu ve Teknolojisi anabilim dalında Yüksek lisans yapmış olmak. Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ>MAKİNE MALZEMELERİ VE İMALAT TEKNOLOJİLERİ ANABİLİM DALI Makine Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ>YENİ TÜRK DİLİ ANABİLİM DALI Türk Dili ve Edebiyatı veya Çağdaş Türk Lehçeleri Bölümü lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
Okutman
KARADENİZ EREĞLİ MESLEK YÜKSEKOKULU Tarih Bölümü Lisans mezunu olmak. Yükseköğretim Kurumlarında en az 1 (bir) yıl ders verme deneyimine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU MODERN DİLLER BÖLÜMÜ İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim – Tercümanlık bölümü mezunu olmak.Alanında belgelendirmek kaydıyla en az 3(üç) yıl deneyim sahibi olmak ya da belirtilen alanların birinde yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMÜ İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim – Tercümanlık bölümü mezunu olmak. Alanında belgelendirmek kaydıyla en az 3(üç) yıl deneyim sahibi olmak ya da belirtilen alanların birinde yüksek lisans yapmış olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ZONGULDAK MESLEK YÜKSEKOKULU Tarih Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında en az 5 (beş) yıl deneyim sahibi olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
DEVREK MESLEK YÜKSEKOKULU Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
Öğretim Görevlisi
DEVREK MESLEK YÜKSEKOKULU- EL SANATLARI BÖLÜMÜ>GELENEKSEL EL SANATLARI PR. Geleneksel Türk El Sanatları veya Sanat Tarihi lisans mezunu olmak ve alanında en az 3 (üç) yıl deneyim sahibi olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ BÖLÜMÜ>DİN BİLİMLERİ ANABİLİM DALI Felsefe ve Din Bilimleri anabilim dalında yüksek lisans yapmış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ALAPLI MESLEK YÜKSEKOKULU FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ->BANKACILIK VE SİGORTACILIK PR. Hukuk Fakültesi mezunu olmak ve alanında en az 5 (beş) yıl deneyim sahibi olmak 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
DEVREK MESLEK YÜKSEKOKULU YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ->YEREL YÖNETİMLER PR. Kamu Yönetimi lisans mezunu olmak. Kamu yönetimi alanında yüksek lisans yapmış olmak. Alanında en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ->ESKİ TÜRK EDEBİYATI ANABİLİM DALI Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans mezunu olmak ve Eski Türk Edebiyatı veya Türk Edebiyatı alanında yüksek lisans yapmış olmak. Yükseköğretim Kurumlarında en az 1 (bir) yıl ders verme deneyimine sahip olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

BENZER HABERLER