Akademik İlanlarGündem

Bülent Ecevit Üniversitesi Akademik Personel İlanı

Bülent Ecevit Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi ve Uzman Alacaktır. Son Başvuru Tarihi: 25.08.2014’tür.

İlgilenenlere Duyurulur.
 

 

 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
Öğretim Görevlisi
 DEVLET KONSERVATUVARI  ÇALGI YAPIMI BÖLÜMÜ—>YAYLI ÇALGILAR YAPIMI ANASANAT DALI  Yaylı Çalgılar Yapımı Anasanat Dalı  lisans mezunu olmak ve alanında en az 2(İki) yıl deneyimli olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI  Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği veya Malzeme Mühendisliği Bölümleri lisans mezunu olmak. 2 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ  İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ—>MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI  İlköğretim Matematik Öğretmenliği veya Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>ELEKTRONİK ANABİLİM DALI  Elektrik- Elektronik Müh.veya Elektronik Müh. veya Elektronik ve Haberleşme Müh.lisans mezunu olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
UZMAN
 ZONGULDAK MESLEK YÜKSEKOKULU  MADENCİLİK VE MADEN ÇIKARMA BÖLÜMÜ—>MADEN TEKNOLOJİSİ PR  Maden Müh.Bölümü lisans mezunu olmak.İş Sağlığı ve Güvenliği,Teknik Nezaretçi, Cevher Modelleme ve açık ocak projelendirme eğitimleri almış olmak. 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu