GündemSlayt Haber

British Council’dan Ücretsiz Online IELTS Eğitimi

IELTS sınavına kaydınızı yaptırdıktan sonra British Council tarafından size online bir IELTS hazırlık platformu olan ROAD TO IELTS’e ücretsiz erişim fırsatı sunulur.

ROAD TO IELTS, IELTS sınavını en iyi bilen uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Sınavda en üst düzey performans sergilemenize yardımcı olacak birçok deneme sınavı, ipuçları, aday görüş ve önerileri burada sunulmaktadır. Burada size sunulan eğitim 30 saatlik bir yüz yüze kursa eşdeğerdir. Tek farkı ÜCRETSİZ olmasıdır.

ROAD TO IELTS ile ilgili olarak British Council yetkilileri tarafından yayınlanan yazı için tıklayın.

Untitled

 

Sınavınızdan yaklaşık olarak 10 gün önce ROAD TO IELTS’e giriş yapabileceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre size yollanır. Bu kullanıcı adı ve şifreyi sınavınıza kadar kullanabilirsiniz.

Giriş yaptığınızda sizden başvurduğunuz modülü seçmeniz istenir: ACADEMIC ya da GENERAL TRAINING. Bu aşamadan sonra karşınıza çıkan bilgilerin tamamı seçtiğiniz modül ile ilgili olacaktır. IELTS sınavının 4 bölümü olan Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma ile ilgili testler, alıştırmalar, tavsiyeler ve daha birçok şey British Council tarafından bütün adaylara sınav kayıt sonrasında ücretsiz olarak sunuluyor.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba Değerli Hocalarım,
    Aylardır bu sınava hazırlanmak istiyordum fakat sınavla ilgili yetkin, iş bilen bir kurum araştırıyordum fakat bir türlü içime sinmiyordu.Çünkü Başka sınavlar için gittiğim kursların çoğu söyledikleri gibi çıkmamıştı.Kurs işi artık merdiven altı halini almış.Bir hocanın tavsiyesiyle sizin sitenize girdim ve bu duyuruyla karşılaştım. Bu hizmetiniz için ayrıca teşekkür ediyorum .
    Tacettin BAYINDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu