Akademik İlanlarGündemManşet Haber

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN :

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

Yardımcı Doçent kadrosu için adaylar dilekçesinde; yabancı dilini ve başvurduğu anabilim dalını belirtecektir. Varsa hizmet belgesi, yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, fotoğraflı özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan dört takım dosyayla birlikte başvuracaklardır.

-Yardımcı doçent kadrosuna başvuran adaylar ” Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliğinin ” 6. ve 7. maddeleri gereğince yabancı dil sınavına tabi tutulacaklardır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
BİRİMİ UNVANI ABD DRC. ADET ARANAN NİTELİKLER
TIP FAK. Yrd. Doç. Radyoloji 3 1 Kolorektal karsinomlarda preoperatif radyolojik değerlendirme üzerinde çalışmış olup, mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak ya da en fazla 3 ay mecburi hizmeti bulunmak.
Yrd. Doç. Anatomi 3 1 Arteria renalis orijini ve varyasyonları üzerinde çalışmış olup, mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak ya da en fazla 3 ay mecburi hizmeti bulunmak.
Yrd. Doç. Kalp ve Damar Cerrahisi 3 1 Uzmanlık sonrası en az 1 yıl süreyle aktif kalp damar cerrahisi yapılan bir merkezde aktif olarak kalp ameliyatlarına katılmış olmak. Mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak ya da en fazla 3 ay mecburi hizmeti bulunmak.
FEN-EDEB.

FAK.

Yrd. Doç. Klasik Arkeoloji 4 1 Helenistik ve Roma Dönemi Tapınak Mimarisi ve Kült konusunda çalışmalar yapmış olmak.

Başvuru Adresi: İlgili Fakültelere başvuru yapılacaktır.

Müracaat tarihleri: 02/04/2016-18/04/2016 Pazartesi günü saat 17.00 kadar,

AÇIKLAMALAR :

1- Başvurular şahsen yapılacaktır.

2 -Özgeçmiş ve yayın listesinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad, soyad, imza ve tarih olacaktır.

3- Adaylar Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin II. Bölümünde bulunan Profesörlük, Doçentlik ve Yardımcı Doçentlik Başvurularında Aranacak Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Esasları tablosunu doldurarak başvuru dosyasına ekleyecektir.

4- Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu