Akademik Personel | 17 Haziran 2021, Perşembe

Bozok Üniversitesi Akademik Personel Alacak

22 Kasım 2016
Bozok Üniversitesi Akademik Personel Alacak
       

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN :

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

-Yardımcı Doçent kadrosu için adaylar dilekçesinde: yabancı dilini ve başvurduğu anabilim dalını belirtecektir. Varsa hizmet belgesi, yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, fotoğraflı özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan dört takım dosyayla birlikte başvuracaklardır.

-Yardımcı doçent kadrosuna başvuran adaylar ” Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliğinin ” 6. ve 7. maddeleri gereğince yabancı dil sınavına tabi tutulacaklardır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
BİRİMİ UNVANI ABD/BÖLÜM DRC. ADET ARANAN NİTELİKLER
TİP FAK. Yrd. Doç. Kadın Hastalıkları ve Doğum 3 1 Fekal ekokardiyografı konusunda çalışma yapmış olmak.
Yrd. Doç. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon 3 2
Yrd. Doç. Kardiyoloji 3 1 Perkütan koroner ve periferik girişimler konusunda deneyimli olup, miyokardial iskemide kullanılan biyobelirteçler konusunda bilimsel çalışma yapmış olmak.
Yrd. Doç. Kardiyoloji 3 1 Real-Time 3 boyutlu ekokardiyografı alanında bilimsel çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. Nöroloji 3 1 Endüstriyel toksikolojik maruziyetlerde oluşan nörolojik hasarlar konusunda bilimsel çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. Nükleer Tıp 5 1
Yrd. Doç. Radyoloji 3 1
Yrd. Doç. Radyoloji 4 2
Yrd. Doç. Biyokimya 3 1 Tıpta Uzmanlığını Tıbbi Biyokimya alanında yapmış olmak.
EĞİTİM FAK. Yrd. Doç. Sınıf Eğitimi 4 1 Sınıf Öğretmenliği alanında doktora yapmış olup, ilk okuma yazma öğretimi alanında çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. Fen Bilgisi Eğitimi 3 1 Fen Eğitimi alanında lisans mezunu olup, doktorasını ilköğretim alanında yapmış ve sözdebilim konularında akademik çalışmaları olmak.
MÜH.-MİM. FAK. Yrd. Doç. Bilgisayar Kuramsal Temelleri 4 1 Doktorasını Enformatik Anabilim Dalında yapmış olup, kablosuz algılayıcı ağlar konusunda çalışmaları olmak.
Yrd. Doç. Bölge Planlama 5 1 Şehir ve Bölge Planlama alanında doktora yapmış olmak.
ZİRAAT FAK. Yrd. Doç. Hayvan Yetiştirme ve Islahı 4 1 Kıl keçi ve Saanen x kıl keçi melezi oğlakları konusunda çalışmaları olmak.
İLETİŞİM FAK. Yrd. Doç. Bilişim ve

Enformasyon

Teknolojileri

4 1 Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Gazetecilik veya Radyo, Televizyon ve Sinema Anabilim Dalında doktora yapmış olup, elektronik medya, sosyal medya alanlarında çalışmaları olmak.
İLAHİYAT FAK. Yrd. Doç. Din Bilimleri 3 1 Din sosyolojisi alanında doktora yapmış olup, televizyon dizileri üzerine çalışmaları olmak.
TURİZM FAK. Yrd. Doç. Gastronomi ve Mutfak Sanatları 4 1 Çeşitli bitki ekstrakları, Tütsüleme ve Marinasyon yöntemleri ile işlenmiş balık ve balık köfteleri konularında çalışmaları olmak.

Başvuru Adresi: İlgili birimlere başvuru yapılacaktır.

Müracaat tarihleri: 18/11/2016-05/12/2016 Pazartesi günü saat 17.00 kadar,

AÇIKLAMALAR :

1- Başvurular şahsen yapılacaktır.

2 -Özgeçmiş ve yayın listesinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad, soyad, imza ve tarih olacaktır.

3- Adaylar Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin II. Bölümünde bulunan Profesörlük, Doçentlik ve Yardımcı Doçentlik Başvurularında Aranacak Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Esasları tablosunu doldurarak başvuru dosyasına ekleyecektir.

4- Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilecektir.

       

Kolay Hobiler