Akademik Personel | 23 Haziran 2021, Çarşamba

Bitlis Eren Üniversitesi Akademik Personel Alacak

21 Kasım 2016
Bitlis Eren Üniversitesi Akademik Personel Alacak
       

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN;

Üniversitemize bağlı fakülte ve yüksekokullarda istihdam edilmek üzere; 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca

öğretim üyesi alınacaktır. Başvuran tüm adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları ve Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesinin ilgili maddelerindeki şartlara haiz olmaları gerekir.(İlgili yönergenin sonundaki Ek-3,Ek-4,Ek-5 formlarının yönergeye uygun olarak doldurulması zorunludur.)

ADAYLARDA MÜRACATTA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ;

“Üniversitemiz Web sayfasında yer alan başvuru dilekçesi, nüfus cüzdanı örneği, özgeçmiş, öğrenim belgeleri ( Lisans, Yüksek Lisans, Doktora veya Uzmanlık Belgesi ) 2 adet fotoğraf ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan, bilimsel çalışmalarının listesi ve bilimsel çalışmalarını içeren dosya veya Cd ‘ nin 4 nüsha halinde hazırlanarak üniversitemizin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla başvurulması gerekmektedir.”

Yardımcı Doçent Adayları başvuru dilekçesinde yabancı dilini belirtmelidir. 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince; ayrıca üniversitemizde yabancı dil sınavı yapılacaktır. Tüm adayların sınava girmeleri zorunludur.Yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve tarih daha sonra adaylara üniversitemizin Web sitesinden duyurulacaktır.

İlan son başvuru tarihi ilanın yayımlamasından itibaren 15 gündür.

blank Tüm Akademik İlanlar ve Kamu İlanları
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
İSTATİSTİK OLASILIK TEORİSİ VE OLASILIK SÜREÇLERİ Yardımcı Doçent 3 1 İstatistik alanında doktora yapmış olmak.
FİZİK NÜKLEER FİZİK Yardımcı Doçent 3 1 Nükleer Fizik alanında doktora yapmış ve Nükleer Radyasyon dedektörleri üzerinde çalışma yapmış olmak.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ HADİS Yardımcı Doçent 5 1 Hadis Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.
TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ARAPDİLİ VE BELAGATI ANABİLİM DALI Yardımcı Doçent 3 1 Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ Yardımcı Doçent 3 1 Geleneksel Türk Sanatları bölümünde doktora veya Sanatta Yeterlik yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ELEKTRİK TESİSLERİ Yardımcı Doçent 3 1 Elektrik Makinaları ve Güç Elektroniği alanında çalışma yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ KENTLEŞME VE ÇEVRE SORUNLARI Yardımcı Doçent 3 1 Kentleşme ve Çevre Sorunları, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında doktora yapmışve kentle ilgili çalışma yapmış olmak.
ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI Yardımcı Doçent 3 1 Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.
KANIK UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM Yardımcı Doçent 2 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM Yardımcı Doçent 3 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK Yardımcı Doçent 3 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ Yardımcı Doçent 5 1 Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde doktora yapmış olmak.
ANTRENÖRLÜK BÖLÜMÜ Yardımcı Doçent 3 1 Antrenörlük bölümünde doktora yapmış olmak.
       

Kolay Hobiler