Akademik Personel | 19 Eylül 2019, Perşembe

Beykoz Üniversitesi Çok Sayıda Öğretim Üyesi Alacak

29 Ocak 2017
Beykoz Üniversitesi Çok Sayıda Öğretim Üyesi Alacak
       

Beykoz Üniversitesi Rektörülüğü tarafından yapılan duyuruda çeşitli branşlarda  profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin alakalı maddelerine göre öğretim üyeleri alınacağı belirtildi.

İlanda belirtilen öğretim üyeleri kadrolarına başvuru yapmak isteyen adayların ilan yayımlanma tarihi ile itibaren olmak üzere onbeş gün içinde Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü’ne bizzat veya posta yolu ile müracaat edebilecek olup, başvuru tarihleri içerisinde gerçekleştirilmeyen başvurular ve e-posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru yapmak için gerekli bilgi, belge ve başvuru koşullarına www.beykoz.edu.tr internet adresi üzerinden ulaşılabileceği aktarıldı.

Başvuru adresi: Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, Vatan Caddesi No: 69 34805 Kavacık, Beykoz, İSTANBUL, Tel: 444 25 69

*İlanda YÖK tarafından yayımlanan, “Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik”te belirtilen, İngilizce dilinde ders verebilme yetkinliğine sahip olmak şartı aranmaktadır.

BÖLÜM/PROGRAM ANABİLİM DALI UNVAN SAYI ARANAN ŞARTLAR
İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
İşletme Yönetim ve Strateji Profesör 1 İnsan Kaynakları ve Çalışma İlişkileri konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
İşletme Muhasebe – Finans Profesör 1 Finans alanında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
İşletme (İngilizce) Muhasebe – Finans / Pazarlama / Yönetim ve Strateji / İşletme / Endüstri Mühendisliği Yard. Doç. 2* Alanında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Uluslararası Ticaret (İngilizce) Uluslararası Ticaret / İktisat Yard. Doç. 1* Teknoloji / Yenilik Yönetimi ve Politikaları alanında doktora yapmış olmak.
Uluslararası Ticaret (İngilizce) Uluslararası Ticaret / İktisat Yard. Doç. 1* İktisat ve Finans konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Lojistik Yönetimi (İngilizce) Lojistik / Endüstri Mühendisliği / Pazarlama / İşletme / İktisat Yard. Doç. 2* Lojistik alanında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ
Dijital Oyun Tasarımı Sinema Televizyon Yard. Doç. 2 Sinema, Televizyon veya Multimedya alanlarının birinde bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Dijital Oyun Tasarımı Sinema Televizyon / Bilgisayar / Animasyon Yard. Doç. 1 Sinema, Televizyon, Multimedya, Dijital Animasyon veya Animasyon Yazılımları alanlarının birinde bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU
Havacılık Yönetimi Sivil Havacılık / İşletme Yard. Doç. 3* İşletme, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Havacılık Yönetimi veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği alanlarının birinden lisans mezunu olup, doktorasını bu alanların birinde yapmış olmak.
BEYKOZ LOJİSTİK MESLEK YÜKSEKOKULU
Lojistik Yönetim ve Organizasyon Yard. Doç. 1* Endüstri Mühendisliği alanında lisans mezunu olup, Yönetim ve Organizasyon alanında doktora yapmış olmak.
Marina ve Yat İşletmeciliği Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Yard. Doç. 1 Yüksek lisans veya doktorasını Denizcilik İşletmeleri Yönetimi bölümünde yapmış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Radyoloji Yard. Doç. 2 Tıp Fakültesi mezunu olup ve Radyoloji uzmanı olmak.
Ameliyathane Hizmetleri Genel Cerrahi Yard. Doç. 2 Tıp Fakültesi mezunu olup, Genel Cerrahi uzmanı olmak.
Odyometri Kulak Burun Boğaz Doçent 1 Tıp Fakültesi mezunu olup, Kulak Burun Boğaz alanında uzman olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU
Odyometri Kulak Burun Boğaz Yard. Doç. 1 Tıp Fakültesi mezunu olup, Kulak Burun Boğaz alanında uzman olmak.
Diyaliz Hemşirelik Profesör 1 İç Hastalıkları Hemşireliği alanında doktora yapmış olmak.
Diyaliz Endokrinoloji Doçent 1 Tıp Fakültesi mezunu olup, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanında uzman olmak.
Diyaliz Üroloji Yard. Doç. 1 Tıp Fakültesi mezunu olup, Üroloji uzmanı olmak.
İlk ve Acil Yardım Acil Tıp / Kardiyoloji / Ortopedi / Genel Cerrahi Yard. Doç. 2 Tıp Fakültesi mezunu olup, Acil Tıp, Kardiyoloji, Ortopedi veya Genel Cerrahi uzmanı olmak.
Anestezi Anestezi /Genel Cerrahi / Üroloji Yard. Doç. 2 Tıp Fakültesi mezunu olup, Anestezi, Üroloji veya Genel Cerrahi uzmanı olmak.
Fizyoterapi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon / Ortopedi Yard. Doç. 2 Tıp Fakültesi mezunu olup, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Ortopedi uzmanı olmak.
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Biyomedikal Yard. Doç. 1 Biyomedikal Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak.
Çocuk Gelişimi Pediatri Yard. Doç. 1 Tıp Fakültesi mezunu olup, Pediatri uzmanı olmak.
Sosyal Hizmetler Psikoloji Yard. Doç. 2 Psikoloji alanında lisans ve yüksek lisans yapmış olmak, Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanlarının birinde doktora yapmış olmak.

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN : AKADEMİK İLANLAR