Akademik Personel | 23 Haziran 2018, Cumartesi

Beykent Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

Beykent Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı
       

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu” Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Mühendislik – Mimarlık Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 17 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı 1 Anatomi Prof., Doç., Yrd. Doç.
Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı 1 Periodontoloji Yardımcı Doçent
Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 1 İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Prof., Doç., Yrd. Doç.
İletişim Fakültesi Yeni Medya 1 Gazetecilik Yardımcı Doçent
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) 1 Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mimarlık, İç Mimarlık Prof., Doç., Yrd. Doç.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme 2 İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları Prof., Doç.
2 Yönetim ve Organizasyon Prof., Doç.
1 Stratejik Yönetim Prof., Doç.
2 Örgütsel Davranış Prof., Doç.
1 Toplam Kalite Yönetimi Prof., Doç.
1 İşletme Yönetimi Prof., Doç.
Mühendislik – Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği 1 İnşaat Mühendisliği / Yapı / Hidrolik Prof., Doç., Yrd. Doç.
İç Mimarlık (İngilizce) 1 İç Mimarlık, Mimarlık Prof., Doç., Yrd. Doç.
Endüstri Mühendisliği (İngilizce) 1 Endüstri Mühendisliği Prof., Doç., Yrd. Doç.

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN : AKADEMİK İLANLAR

 

       

BENZER HABERLER