Akademik İlanlarManşet Haber

Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu” Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Mühendislik – Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen – Edebiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Yüksekokulu bünyesine çeşitli alanlarda; 11 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği 1 Makine Mühendisliği Doçent
İç Mimarlık (İngilizce) 1 İç Mimarlık, Mimarlık Prof., Doç., Yrd. Doç.
Hukuk Fakültesi Özel Hukuk / Ticaret Hukuku Anabilim Dalı 1 Ticaret Hukuku Yardımcı Doçent
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri 1 Enformatik Yardımcı Doçent
İşletme (İngilizce) 1 Yönetim Organizasyon Yardımcı Doçent
Fen – Edebiyat Fakültesi Psikoloji 1 Psikoloji Profesör
1 Psikoloji Doçent
1 Psikoloji Yardımcı Doçent
İletişim Fakültesi Görsel İletişim 1 Görsel İletişim, Görsel İletişim Tasarımı, Görsel Sanatlar Prof., Doç., Yrd. Doç.
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları 1 Gıda/Besin Hijyeni ve Teknolojisi, Gıda Mühendisliği Prof., Doç., Yrd. Doç.
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 1 Beyin ve Sinir Cerrahisi Profesör

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu