Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

2 Mayıs 2018
Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu” Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Mühendislik – Mimarlık Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen – Edebiyat Fakültesi ve Hukuk Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 7 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

 

Fakülte / Yüksekokul Bölüm/Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Mühendislik – Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık 1 İç Mimarlık, Mimarlık, Planlama ve Tasarım Doçent
İç Mimarlık (İngilizce) 1 İç Mimarlık Doktor Öğretim Üyesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı 1 Tekstil ve Moda Tasarımı, Resim Profesör
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat (İngilizce) 1 İktisat, İktisat Teorisi Doçent
Fen – Edebiyat Fakültesi Psikoloji 1 Psikoloji, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Doçent
Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Anabilim Dalı 1 Medeni Hukuk Profesör
Anayasa Hukuku Anabilim Dalı 1 Anayasa Hukuku Doçent

 

Duyurulur.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler