Akademik Personel | 28 Ocak 2021, Perşembe

Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

16 Nisan 2018
Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Mühendislik – Mimarlık Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu bünyesine çeşitli alanlarda; 10 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

Fakülte / Yüksekokul Bölüm/Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Mühendislik – Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği 1 İnşaat Mühendisliği Profesör
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 3 Elektronik Haberleşme Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği Doktor Öğretim Üyesi
Enerji Sistemleri Mühendisliği 2 Fizik Mühendisliği, Fizik Doktor Öğretim Üyesi
İşletme Mühendisliği 2 İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği Doktor Öğretim Üyesi
Kimya Mühendisliği 1 Kimya Mühendisliği Doktor Öğretim Üyesi
Meslek Yüksekokulu Ortopedik Protez ve Ortez 1 Ortopedi ve Travmatoloji Doçent

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler