Akademik Personel | 20 Mayıs 2019, Pazartesi

Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

28 Aralık 2017
Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen – Edebiyat Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Mühendislik – Mimarlık Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu bünyesine çeşitli alanlarda; 13 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

Fakülte/Yüksekokul Bölüm/Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) 1 Endüstri Ürünleri Tasarımı Yardımcı Doçent
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme 1 İşletme Yönetimi Yardımcı Doçent
Meslek Yüksekokulu Radyoterapi 1 Radyasyon Onkolojisi Yardımcı Doçent
Diş Protez Teknolojisi 1 Protetik Diş Tedavisi Yardımcı Doçent
Fen – Edebiyat Fakültesi Mütercim – Tercümanlık (İngilizce) 1 Mütercim Tercümanlık, Dilbilim, İngiliz Dili ve Edebiyatı Yardımcı Doçent
Sosyoloji (İngilizce) 1 Sosyoloji Yardımcı Doçent
Matematik 1 Matematik, Matematik Mühendisliği Yardımcı Doçent
Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı 1 Endodonti Yardımcı Doçent
Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı 1 Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Yardımcı Doçent
Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi 1  Sahne ve Gösteri Sanatları, Sahne Sanatları, Oyunculuk, Tiyatro Yardımcı Doçent
Grafik Tasarım 1 Grafik Tasarımı Yardımcı Doçent
Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Anabilim Dalı 1 Mali Hukuk Doçent
Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Mimarlık (İngilizce) 1 Mimarlık, Mimarlık Tarihi Yardımcı Doçent

 

Üniversitemize 13 Öğretim Üyesi (Doç., Yrd. Doç.) alınacaktır.

Başvurular, 11.01.2018 Günü saat 17:30’a kadar yapılacaktır. Öğretim Üyesi başvuruları, dilekçe ekinde YÖK formatlı özgeçmiş ve yayın listelerinin Personel Daire Başkanlığı’na posta ile ya da elden teslim edilmesi suretiyle yapılacaktır. Tüm başvurular ve değerlendirmeler gizli tutulacaktır.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

 

       

BENZER HABERLER