Akademik Personel | 19 Aralık 2020, Cumartesi

Beykent Üniversitesi 12 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

17 Nisan 2019
Beykent Üniversitesi 12 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
       

Beykent Üniversitesi birimlerine toplam 12 Öğretim Üyesi alacak.

 

Not: Mobil cihazlarda yatay sürükleyerek diğer sütunları görebilirsiniz.

 

Fakülte /
Yüksekokul
Bölüm / ProgramKadro
Sayısı
Kadro
Unvanı
Uzmanlık Alanı
Mühendislik - Mimarlık FakültesiBilgisayar Mühendisliği4Doktor
Öğretim Üyesi
Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım
Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği
Endüstri Mühendisliği
(İngilizce)
1Doktor Öğretim
Üyesi
Endüstri Mühendisliği, Yöneylem Araştırması, İşletme Mühendisliği
Elektrik - Elektronik Mühendisliği1Doktor Öğretim ÜyesiElektrik - Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği,
Elektronik Mühendisliği
Makine Mühendisliği1Doktor Öğretim
Üyesi
Makine Mühendisliği, Malzeme Bilimi, Dinamik, Mekanik
Makine Mühendisliği (İngilizce)1ProfesörMakine Mühendisliği, Kimya
Mühendisliği, Malzeme Bilimi, Termodinamik, Enerji
1DoçentMakine Mühendisliği, Kimya
Mühendisliği, Malzeme Bilimi, Termodinamik, Enerji
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİktisat1Doktor öğretim
Üyesi
İktisat, İktisat Teorisi
İletişim FakültesiTelevizyon
Haberciliği ve Programcılığı
1Profesörİletişim Çalışmaları
Güzel Sanatlar FakültesiGrafik Tasarım1ProfesörPlastik Sanatlar

 

İlanın detayları ise şu şekilde :

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Mühendislik – Mimarlık Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 12 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.
Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.
Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.
Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.
Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.
Duyurulur.

 

       

Kolay Hobiler