Akademik Personel | 24 Mayıs 2018, Perşembe

Bayburt Üniversitesi Araştırma Görevlileri Alacaktır

1 Ağustos 2014
Resim bulunamadı
       

Bayburt Üniversitesi Çeşitli Branşlarda Araştırma Görevlileri Alacaktır.
İlan Başvuru Tarihleri: 31.07.2014 – 14.08.2014

 

 

Fakülte / MYO Bölüm / Anabilim Dalı Özel Şartlar Kadro Sayısı Link
Araştırma Görevlisi
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  MALZEME VE NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>NANOMALZEMELER ANABİLİM DALI  NANOBİLİM VE NANOMÜHENDİSLİK ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPIYOR OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  İKTİSAT BÖLÜMÜ—>İKTİSADİ GELİŞME VE ULUSLARARASI İKTİSAT ANABİLİM DAL  İKTİSADİ GELİŞME VE ULUSLARARASI İKTİSAT ALANINDA YÜKSEK LİSANS YAPIYOR OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İLAHİYAT FAKÜLTESİ  TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>HADİS ANABİLİM DALI  İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS MEZUNU OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İLAHİYAT FAKÜLTESİ  TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>TEFSİR ANABİLİM DALI  İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS MEZUNU OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  İŞLETME BÖLÜMÜ—>MUHASEBE FİNANSMAN ANABİLİM DALI  MUHASEBE FİNANSMAN ALANINDA YÜKSEK LİSANS YAPMIŞ OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  MALZEME VE NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>MALZEME ANABİLİM DALI  NANOBİLİM VE NANOMÜHENDİSLİK ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPIYOR OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  İŞLETME BÖLÜMÜ—>MUHASEBE FİNANSMAN ANABİLİM DALI  MUHASEBE FİNANSMAN ALANINDA DOKTORA YAPIYOR OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  İŞLETME BÖLÜMÜ—>YÖNETİM VE ORGANİZASYON ANABİLİM DALI  İŞLETME BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNU OLMAK VE YÖNETİM VE ORGANİZASYON ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPIYOR OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
 BAYBURT EĞİTİM FAKÜLTESİ  EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ—>REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI  REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ALANINDA DOKTORA YAPIYOR OLMAK 1 Detay İçin Lütfen Tıklayınız.
       

BENZER HABERLER