Akademik Personel | 01 Şubat 2021, Pazartesi

Bayburt Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

1 Ekim 2018
Bayburt Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğünden:

2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. ve 26. maddeleri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi hükümlerine göre Üniversitemize Öğretim Üyesi alınacaktır. 657 sayılı DMK’nun 48 inci maddesi uyarınca Devlet hizmetine girmede aranan şartlara haiz olmaları gerekmektedir. İlan edilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun Ek 38. maddesi kapsamında başvuru alınmamaktadır.

Başvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin www.bayburt.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

 

S. No Fakülte Bölüm ABD Unvan Der Adet Niteliği
1 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Halk Edebiyatı Profesör 1 1 Doçentliğini Halk Edebiyatı alanında almış olmak.
2 İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları İslam Tarihi Dr. Öğretim Üyesi 5 1 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
3 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji Genel Sosyoloji ve Metodoloji Dr. Öğretim Üyesi 2 1 İlgili alanda çalışmalar yapmış olmak.
4 Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi 3 1 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
5 Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Mekanik Dr. Öğretim Üyesi 3 1 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
6 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Dr. Öğretim Üyesi 3 1 İlgili alanda çalışmalar yapmış olmak.
7 Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Sağlık Yönetimi Dr. Öğretim Üyesi 3 1 İlgili alanda çalışmalar yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Kolay Hobiler