Akademik İlanlar

Batman Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

Batman Üniversitesi Fen Edebiyat, Mühendislik ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Öğretim Üyesi Alacaktır. İlanın Metni Şu Şekildedir:

 

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Üniversitemiz Senatosunca belirlenen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri doğrultusunda Doçent alınacaktır.

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek)

– Müracaat Süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile Postadaki gecikmeden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır. İLANEN DUYURULUR.

İlan Başlangıç Tarihi: 18.03.2014

Son Başvuru Tarihi : 02.04.2014

 

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABİLİM/ ANASANAT DALI

UNVANI

DERECE

ADEDİ

ÖZEL ŞARTLAR

Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili Ve Edebiyatı Yeni Türk Edebiyatı

Doç.

2

1

Müh. Mim. Fakültesi Elektrik-Elektronik Müh. Elektronik

Doç.

1

1

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bilim Alanında Doçent Ünvanı Almış Olmak
Müh. Mim. Fakültesi Makine Mühendsiliği Mekanik

Doç.

3

1

Yapıştırıcıyla Birleştirilen Malzemelerde Gerilme Analizi Konularında Çalışma Yapmış Olmak
İkt. Ve İda. Bil. Fakültesi İşletme Muhasebe Ve Finasman

Doç.

1

1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu