Akademik Personel | 26 Mayıs 2019, Pazar

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

28 Eylül 2018
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun’un ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların ilgili mevzuatta ve ilanda belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir. Ayrıca yurt dışından alınan diplomaların denkliğinin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı/Üniversitelerarası Kurul tarafından onaylanmış olması ve 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki tüm şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

İlanda belirtilen bilgiler kadro ilanına başvurmak için asgari koşul olup kadroya atanma hakkı sağlamaz.

İlana başvuru için gerekli bilgi, belge ve açıklamalar Üniversitemizin http://www.bandirma.edu.tr internet adresinde yer almaktadır. Son başvuru tarihi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

 

Birim Bölüm Anabilim Dalı/ Program Unvanı Adet Derece Açıklama
Bandırma MYO Gıda İşleme Böl. Gıda Teknolojisi Pr. Profesör 1 1 Doçentliğini Gıda Bilimleri ve Mühendisliği alanında almış ve Sofralık Zeytin Üretimi, Antioksidan Kapasite ve Biyoyararlılıkkonularında çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fak. İktisat Böl. İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat ABD Profesör 1 1 Doçentliğini Gelişme İktisadı alanında almış ve Bölgesel Gelişme, Kırsal Kalkınma ve Tarım Ekonomisi konularında çalışmaları yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fak. İktisat Böl. İktisat Teorisi ABD Profesör 1 1 Doçentliğini Makro İktisat alanında almış ve Finansal İktisat, İşgücü ve İşsizlik konularında çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fak. Arkeoloji Böl. Klasik Arkeoloji ABD Profesör 1 1 Doçentliğini Klasik Arkeoloji alanında almış ve Bandırma ve Erdek çevresi Roma Dönemi Sanatı üzerinde çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri Fak. Hemşirelik Böl. Hemşirelikte Yönetim ABD Profesör 1 1 Doçentliğini Hemşirelik Esasları ve Yönetimi alanında almış ve Hemşirelikte Yönetim, Hemşirelik Eğitimi ve Hemşirelikte Örgütsel Davranış konularında çalışmaları olmak.
Adalet MYO Hukuk Böl. Adalet Pr. Doçent 1 3 Doçentliğini Hukuk alanında almış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fak. Uluslararası İlişkiler Böl. Uluslararası İlişkiler ABD Doçent 1 1 Doçentliğini Uluslararası İlişkiler alanında almış ve Eleştirel Teori, Güvenlik ve Enerji Politikaları konularında çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri Fak. Beslenme ve Diyetetik Böl. Diyetetik ABD Doçent 1 3 Doçentliğini Beslenme ve Diyetetik alanında almış olmak.
Adalet MYO Hukuk Böl. Adalet Pr. Dr. Öğr. Üyesi 1 5 Lisans, Yüksek Lisans ve Doktorasını Hukuk alanında yapmış ve Miras Hukuku konusunda çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri Fak. Beslenme ve Diyetetik Böl. Beslenme ve Diyetetik ABD Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Lisans, Yüksek Lisans veya Doktorasını Beslenme ve Diyetetik alanında yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fak. Beslenme ve Diyetetik Böl. Diyetetik ABD Dr. Öğr. Üyesi 1 3 Lisans, Yüksek Lisans veya Doktorasını Beslenme ve Diyetetik alanında yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fak. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Böl. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD Dr. Öğr. Üyesi 1 3 Lisans, Yüksek Lisans veya Doktorasını Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

BENZER HABERLER